قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

فراخوان مالكان انواع مرسدس بنز جهت شركت در گردهمايي

نمایه کاربر
Vafa
متخصص سیستمهای صوتی خودرو
نوع خودرو: 350SL+Pajero+528i

پست جمعه 26 بهمن 1386, 10:32 am

دوست عزيز اين شخصي كه شما اسم برديد بنده نمي شناسم
واقعا نميشناسيش؟ پست زير مال شماست:
gholamreza_h نوشته شده:من تصاویر خیلی جالب و نابی هم از زمانی که ماشین رو خرک بود و شاسی اش لخت شده بود تا الانش دیدم... که کار رنگش به اتمام رسیده..البته تصاویر مال من نبود مال یک از دوستان مرسدس بنز ایرانی آقای فرزانه و از دوستای آقا ی افشار بود که درجریان تمام مراحل بازسازی هستن ... اگر مال من بود عکسها حتما می ذاشتم تو فروم که همه ببینید...
ازين مثالها زياد هست ولي قصد كش دادن اين موضوع رو ندارم.
فكر مي كنم اين تابيك ارزشش بيش از اعلام بازارگرمي براي مراحل بازسازي يك دستگاه اس ال و بعد از اونم

فروشش به بالاترين قيمت باشه...!
ظاهرا شما هنوز ازينكه من اون ماشين رو خريدم ناراحتيتون تمام نشده...ولي نگران نباشيد چون اصلا فكر فروش ندارم :smile:

در هر صورت با توجه به حرفهايي كه قبلا تو PM از شما شنيدم بنده شخصا هيچ مشكل يا خصومتي با شما دوست عزيز ندارم...فقط از اين كارتون در تعجبم و انتظار بيشتري از يه نويسنده مجله و صاحب سايت داشتم.

از مديران عزيز هم پوزش ميخوام به علت اين پست كه گذاشتم فقط خواستم دوستان در جريان باشن :o
در هر صورت زحمت اديت و پاك كردن با مديران عزيز :-o
gholamreza_h
شروع حركت

پست جمعه 26 بهمن 1386, 11:39 am

بنده مقصود شمارارو از اين حركات بچه گانه متوجه نمي شم..بله بنده اون عكسها رو ديدم..اسم اين آقا رو هم بردم..ولي تاكنون برخورد صميمي باهاشون نداشتم...ممنون كه همه دوستان رو از مسپله به اين مهمي مطلع ساختيد و اطلاعات فني من رو هم ارتقاء داديد...!!!! :-) هنوز هم بر اين مسله مصر هستم كه براي بنده

بيغام شخصي بفرستيد تا تلفن و آدرسمون رو در اخيتار شما قرار بدم تا هم با يكديگر بيشتر آشنا بشيم و

از اطلاعات گرانبهاتون استفاده كنيم ...در هرحال برچسب زدن به افرادي كه شناختي نداريم كارپسنديده اي

نيست... به هرحال با پوزش از مديريت و تمامي دوستان اي كه بخش كه وقتشون با موضوعي غير علمي

پر شد...بنده به شخصه ترجيه مي دم اين موضوع يا قفل شه با پاك..كه ديگه سبب بي احترامي به افراد و

گرفتن وقت ديگران نشه...

با سپاس
نمایه کاربر
Vafa
متخصص سیستمهای صوتی خودرو
نوع خودرو: 350SL+Pajero+528i

پست جمعه 26 بهمن 1386, 2:59 pm

بنده مقصود شمارارو از اين حركات بچه گانه متوجه نمي شم
نميدونم چرا اينقدر عصبي جواب ميديد؟! ولي منم مقصود شما رو ازينكه چرا تو اين سايت بطور غير مستقيم اون نويسنده مجله ماشين و سايت mbciran كه مال همون نويسندست را دائما تبليق ميكني و تاكيد داري كه شخص ديگه اي هستي؟!! اين كارت بي احترامي به مخاطبت تو اين سايت هست
شما 90٪ پستهات رو آخرش رو ربط ميدي به اون سايت و مجله ماشين!! اگه قبول نداريد يه نگاهي به پستهاتون تو همين تاپيك بندازيد!
هنوز هم بر اين مسله مصر هستم كه براي بنده

بيغام شخصي بفرستيد تا تلفن و آدرسمون رو در اخيتار شما قرار بدم تا هم با يكديگر بيشتر آشنا بشيم
متاسفانه با احترامي كه براي شما قايل هستم ولي علاقه اي به ارتباط با صنف محترم اتومبيل فروش ندارم.
حدوده 8 سال سمت سهروردي وارد كننده بنز هستيم... اگر دوست داشتين بيغام شخصي برام بفرستيد تا

تلفن و آدرس دفتر رو براتون ارسال كنم
ميشه لطف كنيد بگيد تو اين 8 سال قبل از سال 84 كدوم مدل از مرسدس بنزها رو وارد كرده ايد؟!
در هرحال برچسب زدن به افرادي كه شناختي نداريم كارپسنديده اي

نيست
دقيقا موافقم :-) پس بهتره خودتون هم اين مورد رو رعايت كنيد..مورد پايين همون پستي هست كه چند ماه پيش تو PM برام فرستاتيد و برچسب قورباغه فروش رو به آقاي اسفندياري كه با ايشون هم مشكل شخصي دارين چسبوندين:
gholamreza_h نوشته شده:مسئله تو سر مال زدن نیست..مسئله اینه رفتی سراغ یه ادم گرگی که بلده چه جوری غورباقرو رنگ کنه

جای چیز دیگه بفروشه...اینا یه باندن....
سابقه من تو اين فروم براي همه مشخصه هيچوقت وارد حاشيه نشدم..قصد بي احترامي به شما رو هم ندارم و اگر امروز شما منو مجبور كردي كه اين پستها رو بفرستم به خاطر اين بوده كه حس ميكنم شما غير مستقيم خودتون و سايتتون رو اينجا تبليغ ميكني و بعد سعي ميكني واقعيت رو كه چه كسي هستي رو انكار كني و با اين كارت به مخاطب بي احترامي ميكنيد

بازگشت به “ملاقات ها و گردهمایی های کلوپ مرسدس بنز ایران”