قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

دومین گردهمایی کلوپ مرسدس بنز 25 تیرماه

نمایه کاربر
w126
شروع حركت
نوع خودرو: Mercedes S63 AMG
محل اقامت: خارج

پست شنبه 2 مرداد 1389, 7:15 pm

رفقا من از همون فرداش اینترنتم پکید تا الان.

فقط خواستم تشکر کنم از بچه هایی که زحمت کشیدن همه رو دور هم جمع کردن.ضمنا هروقت خواستین نگوشی ایت کنین منو بفرستین جلو.دیدین که چقد خوب حرف میزنم چقدم ظاهرم موجهه! :dava:
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1
نوع خودرو: PU-MBW114-DYANE
محل اقامت: تهران-بوکان
Like شده: 1 بار

پست شنبه 2 مرداد 1389, 9:54 pm

سلام
دوستان از همه تون :-) :-) ممنونم هم به خاطر عکسا هم به خاطر اطلاعات فنی و...
من هم به نوبت خودم از شما ها تشکر می نمایم و بهعنوان یه عاشق مرسدس بنز میگم ....بنز مثل هیچ کدام.....
والسلام
مرسدس من معماریه .... رنگش آبی درباریه
دوسش دارم همیشه ..... دلم براش تنگ میشه
نگهش داشتم تا پای جون ..... صداش میزنم پرنس جون؟
نمایه کاربر
Baktash GT
دنده 1
نوع خودرو: Benz 280S W116 1978
محل اقامت: تهران - الهیه (فرشته)

پست یک‌شنبه 3 مرداد 1389, 7:46 am

انشاءالله دفعه بعد میریم خونه مدیر کلوپ به صرف ناهار دور هم جمع میشیم!
نمایه کاربر
سعید_مقتدری
دنده 1
نوع خودرو: PU-MBW114-DYANE
محل اقامت: تهران-بوکان

پست یک‌شنبه 3 مرداد 1389, 11:33 pm

آقایون محترم لطفا اگه کسی عکسای بیشتری از اون حضرت معماری کرم رنگ خوشگل سالار داره ممنون میشم بزارین :smile:
مرسدس من معماریه .... رنگش آبی درباریه
دوسش دارم همیشه ..... دلم براش تنگ میشه
نگهش داشتم تا پای جون ..... صداش میزنم پرنس جون؟
نمایه کاربر
raafatnia
متخصص مرسدس بنز
نوع خودرو: 190E 2.6 Sportline

پست سه‌شنبه 12 مرداد 1389, 3:59 pm

گفتم بیایید کلوپ رسمی تشکیل بدیم! بی ام و پیشتاز شد! البته اهمیتی نداره کی پیشتازه اما می خواستم دوباره پیشنهاد کنم بیایید توو گردهمایی بعدی یه کار اساسی انجام بدیم. (محض اطلاع؛ سیدرضا نصر مدیر عامل شرکت پرشیا خودرو و نماینده انحصاری ب ام و در ایران با تشکیل کلوپ ب ام و در ایران بانک اطلاعات تمام محصولات این شرکت در ایران ایجاد خواهد شد). من معتقدم چنین کاری برای ما بنز دوستانی که داریم با هم آشنا می شیم یک نیاز و باید هست.
:grin:
نمایه کاربر
Challenger_4000
دنده 1
نوع خودرو: سمند
محل اقامت: تهران-شهرک اکباتان

پست سه‌شنبه 12 مرداد 1389, 11:44 pm

امير سويل نوشته شده:قبلا یک کتابی بود به اسم آقا یکپاره الان شما مثل اون شدید :o
تازشم جلوه های ویژه هستش در یک عکس 2 دفعه هستین نامرئی هم میشین
اما برای اینکه دوستان اون نصف شما هم ببینن خدمت شما
تصویر
============================================
امیرخان سلام...
متاسفانه من دیر متوجه شدم...
تویه پارک که با بچه های غرب رسیدیم...
من باهاتون سلام علیک کردم...
خودتونم معرفی کردید...
ولی من بعدا" آیدی شما رو فهمیدم...
که دیگه شما اون بالا بالاها بودید و نشد خدمت برسیم...
راستی این دوربینتو عوض کن...
که چی منو انقدر چاق گرفته... :-( :-(
من اون پیرهن صورتیه سمت چپم...
ولی این دوربینتو عوض کن...
=======================================
گردهمایی عالی بود...
اگر اشتباه نکنم...
اون بنز قرمز رنگ بود...
کنار رددویل...
تویه پارک داشتن دنبال گردهمایی میگشتن...
که دوستان گفتن برو سراغشون...
ماهم ابروریزی کردیم...
آدرسو بلد نبودم...
رفتم آدرس بدم...
که دیگه گفتم وایسید...
ما هم 10 دقیقه دیگه راه میفتیم...
========================================
مدیر صادق هم بهم ساندیس داد... :smile:
ولی بنده ی خدا انقدر فکرش درگیر بود...
6-7بار کنارش حرف زدم...
اصلا" حواسش نبود...
=======================================
خیلی از دوستان که عکسشونو دیده بودم...
از نزدیک دیدم...
که متاسفانه روم نشد برم سلام علیک...
مثلا" سورنای عزیز که اومد...
خواستم بیام جلو....
روم نشد...
نمایه کاربر
porsche
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MB W124 red signal
محل اقامت: tehran

پست یک‌شنبه 17 مرداد 1389, 2:35 pm

سلام
خب اگه یادتون باشه روز گردهمایی جناب اقای فرزانه از مجله ماشین هم تشریف داشتن که از جمع دوستان گزارش تهیه کنن
عکسها رو که فردای گردهمایی واسه من فرستادن و تو همین تاپیک گذاشتم و امروز هم لطف کردن و لینک گزارششون رو از سایت مجله ماشین فرستادن

این لینک گزارش ایشون که عکس هم داره!:
http://www.machinemag.com/ViewNews.aspx?viewid=1431

این هم متن گزارش:
«مجله ماشین» - جمعه 25 تیر ماه 1389 بود که اعضاء کلوپ مرسدس‏بنز وب سایت tuningtalk (ملقب به tt) قرار بود گردهمایی در پارک پردیسان برگزار کنند. در حال حرکت به سمت محل بودم که یکی از دوستان تماس گرفت و گفت به‏دلیل ممانعت بخش حفاظت پارک (که خبر از گردهمایی نیز داشتند!!) ملاقات اعضاء به مکان دیگری منتقل شده است.
به گزارش خبرنگار «مجله ماشین»، سرانجام پس از وقفه کوچکی حدود 40 دستگاه مرسدس‏بنز از تایپ‏های مختلف و با سنین متفاوت در حالی در غرب تهران گردهم آمدند که به واقع اکثر آنها در شرایط بالایی از سلامت قرار داشتند و از این بابت باید به این عزیزان تبریک گفت. در این میان یکی ازاعضاء کلوپ برچسب‏های مستطیل شکل tt را که از قبل آماده شده بود روی پلاک خودرو‏ها نصب کرد. پارکینگ محل گردهمایی کم کم در حال شلوغ شدن بود وحتی برخی عابرین از بیرون که متوجه جمعیت داخل شده بودند وارد محوطه می‏شدند و با دیدن این محیط جذاب به وجد می‏آمدند. مسؤولین کلوپ پذیرایی مختصری از اعضاء کردند و در بین افراد تعدادی هم ازجمله مکانیک و نقاش خودرو حضور داشتند تاموقعیتی باشد جهت آشنایی با مالکین و رفع نقایص. حتی در این بین تعدادی فولکس واگن و خودروهای ماسل هم دیده شدند که برای مشاهده جمعیت در کمال آرامش به گردهمایی پیوستند و در نهایت پس از گپ و گفت حدود 60 نفرحاضر در مراسم عکس دست جمعی گرفتند.
اما مهمترین عواملی که سبب شد تصمیم به انعکاس خبر گردهمایی این کلوپ بگیرم، نظم موجود در برنامه، دوستی و صمیمیت بین اعضاء کلوپ، عدم وجود دسته‏بندی و برگزاری سخنرانی بابت به سخره گرفتن سایر برندها از سوی مسؤولین کلوپ و فراگیر بودن حضور تمامی اقشار بدون توجه به دستچین کردن افرادی خاص و وجود قوانین در فرم وب سایت آنها بود که به تازگی در سایر اجتماعات از این دست دیده نشده است. بچه‏های تیونینگ تاک علیرغم اینکه امکاناتی نداشتند و به گفته یکی از مسؤولینشان با توجه به پیغام‏های کلوپ‏ها و کمیته‏های دیگر که گفته بودند به ما بپیوندید تا امکانات در اختیارتان بگذاریم مستقل عمل کردند و به قول معروف نخواستند در راستای اهداف سایر مجموعه‏ها حرکت کنند، با شکلی آبرومندانه و بدن هیچ حاشیه‏ای گردهم جمع شدند و دیداری تازه کردند.
برای تمامی اعضاء www.tuningtalk.com و مدیران فروم که این مجموعه را مبدل به محیطی مجازی جهت ارتقاء سطح علمی و فنی و پرداختن به موارد سرگرم‏کننده در بستری مثبت نموده‏اند، آرزوی موفقیت می‏کنیم و امیدواریم صمیمیت بین آنها سرلوحه‏ای شود برای بزرگترها! در پایان نیز اشاره به این نکته الزامی است که در تمامی نقاط دنیا کلوپ‏ها به‏عنوان کلونی‏های مستقلی محسوب می‏شوند که در صورت وجود اهدافی مشترک با سایر کمیته‏ها و در راستای پروژه‏های درازمدت با آنها همکاری می‏کنند و تنها به دید یک ابزار کمکی برای پرکردن فقدان حضور خودروها در برخی نمایشگاه‏های خاص یا قرارگرفتن در زیر چتر سایر مجموعه‏ها به آنها نگریسته نمی‏شود و چنین نگاهی سلیقه‏ای از سوی کمیته‏های بزرگ‏تر سبب آسیب رساندن به مجموعه خانواده خودروهای کلاسیک و دور شدن اهالی این فن از یکدیگر می‏شود، سیری که در این چند ساله سرعت بیشتری به خود گرفته است.

وب سایت: www.tuningtalk.com

نکات جالبی رو ایشون متذکر شدن که واسه خود من هم جالب بود
ضمنا تو گردهمایی قرار شد که اسم کسی رو تو گزارش نیارن و فقط اسم سایت به صورت انگیسی و با .com باشه که ایشون هم بنده خدا و نهایت همکاری و اخلاق حرفه ای رو نشون دادن وهمه حرفهای ما رو گوش کردن و امیدوارم گزارش ایشون تو مجله ماشین که اسم سایت رو توش نوشتن باعث شناخته شدن بیشتر سایت تو مردم بشه
من خودم شخصا از ایشون و گزارش خوبشون تشکر میکنم :-)

ارادتمند دوستان
masoud911
نمایه کاربر
emad115
متخصص خودرو
نوع خودرو: BMW E21 & 405
محل اقامت: تهران - بلوار فردوس

پست یک‌شنبه 17 مرداد 1389, 3:45 pm

واقعیتشو بخوای من چشمم آب نمی خورد که آقای فرزانه توی مجله ی ماشین مقاله ای در این مورد بنویسه ! :-D
ولی باز همین مقاله توی سایت هم جای شکر داره ! همین جا به نوبه ی خودم از آقای فرزانه تشکر میکنم :-)
واقعا اینا ناشی از زحمتای مسئولین گردهماییه (چون اسم تمام عزیزان رو نمی دونم ، اسم نبردم که خدایی نکرده اسم کسی از قلم بیفته) که بدون هیچ چشم داشتی و برای کمک به فرهنگسازی در مورد نگهداری از خودروهای کلاسیک پیش قدم شدن و این گردهمایی رو ترتیب دادن .
اما مهمترین عواملی که سبب شد تصمیم به انعکاس خبر گردهمایی این کلوپ بگیرم، نظم موجود در برنامه، دوستی و صمیمیت بین اعضاء کلوپ، عدم وجود دسته‏بندی و برگزاری سخنرانی بابت به سخره گرفتن سایر برندها از سوی مسؤولین کلوپ و فراگیر بودن حضور تمامی اقشار بدون توجه به دستچین کردن افرادی خاص و وجود قوانین در فرم وب سایت آنها بود که به تازگی در سایر اجتماعات از این دست دیده نشده است.
آقای فرزانه واقعا دمت گرم :)
انشالله در آینده بتونیم یه روز همایش کامل توی یه مکان مناسب و بدون مزاحم برگزار کنیم !
این با هم بودنه که بیشتر ارزش داره...(روحش شاد)
یاد آر ز شمع مرده یاد آر!
نمایه کاربر
Mohammad
يار قديمي
نوع خودرو: C107,C350,XV50
Like شده: 4 بار

پست یک‌شنبه 17 مرداد 1389, 5:01 pm

سلام
از آقای شبیری سردبیر محترم مجله ماشین و آقای فرزانه به خاطر زحمتی که کشیدن و گزارش خیلی خوبی که نوشتن و عکسهای زیبایی که گرفتن تشکر میکنم ،نکات جالبی هم گفتن که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره.
این مقاله قرار بود در شماره بعدی مجله ماشین چاپ بشه و صفحه بندی هم شده بود که شرایط خاصی بوجود اومد و با توجه این شرایط و بنا به دلایلی فعلا چاپ خبر و گزارش گردهمایی کلوپ "مرسدس بنز" در مجله ماشین امکانپذیر نیست و این کار نه به صلاح مجله ماشین هست نه فروم، و البته توضیح بیشتر تو فروم هم به صلاح نیست.
این توضیحات برای اطلاع دوستان بود و لطفا بحث در این مورد رو ادامه ندین.
بازم از همه دوستانی که به گردهمایی تشریف آوردن و این جمع بی نظیر و تحسین برانگیز رو تشکیل دادن ممنونم و امیدوارم شرایطی به وجود بیاد که بتونیم این برنامه ها رو بصورت منظم و هردفعه بهتر از دفعه و قبل و البته بدون مزاحمت برگزار کنیم.

انشالله بنزهایی که درحال بازسازی هستن تا اواسط پاییز آماده بشن تا با هماهنگی و برنامه ریزی خوب گردهمایی پاییز رو بهتر برگزار کنیم. :eek:
«هزار دوست كم است و یك دشمن زیاد»
نمایه کاربر
ساسون
شروع حركت
نوع خودرو: corolla s 2014
محل اقامت: لس انجلس

پست جمعه 22 مرداد 1389, 5:46 pm

سلام دوستان
من تازه با این جمع اشنا شدم و در دومین گردهمایی شرکت کردم( البته بدون بنز) . امیدوارم برای گردهمایی بعدی با W116 شرکت داشته باشم.. :lol: . راستی من زمان اتمام گردهمایی جلوی درب خروج از تمام ماشینها عکس گرفتم.... :evil: . ولی نتونستم تو این سایت اپلود کنم. راهنمائیم کنید لطفا :smile:

بازگشت به “ملاقات ها و گردهمایی های کلوپ مرسدس بنز ایران”