قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

رنو کولئوس نسل دوم Koleos II

kmbz9
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مزدا3-Nاکتیون-کولیوس
محل اقامت: تهران

پست پنج‌شنبه 23 آذر 1396, 5:23 am

من یک مسافرت با کولیوس رفتم. اولا که واقعا لذت بردم از سواری و هندلینگ و شتاب و نرمی. صندلی هم کاملا راحت بود در مسیر طولانی. ثانیا اینکه تا حالا به ماشین فشار نیاورده بودم ولی بعد از مسافرت احساس میکنم ماشین تازه خودشو نشون میده. نفسش باز شده انگار. الان ۲۵۰۰ راه رفته. به ماشینتون فشار بیاربد بهش میسازه
شناسه کاربری پیشین: rextonist
نمایه کاربر
Siamak1668
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MB/Cerato
محل اقامت: تهران

پست شنبه 25 آذر 1396, 1:39 am

mohtashamirad نوشته شده:
چهارشنبه 15 آذر 1396, 6:32 am
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم ایا میشه رو حرف نمایندگی مبنی بر فعال شدن بزودی mapکولئوس حساب کرد ؟؟یا کلا سرکاریه باید مثل ماشینهای معمولی دست به دامن GPS های مارشال وغیره شد پیشاپیش ازدوستان بابت راهنمایی تشکر میکنم
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه سیستم مالتی مدیای ماشین از برند آمریکایی Bose هست و تمامی شرکتهای آمریکایی شامل تحریم ایران هستند امکان ارائه نقشه ایران وجود نخواهد داشت، فروشندگان برای جلب نظر مشتری قول آپدیت نقشه رو میدن ولی امکان پذیر نیست.
مگر اینکه سیستم بوسیله ای کرک بشه تا قابلیت نصب نقشه رو پیدا کنه که خیلی هم بعیده.
اگر بتونید موبایل اندروید رو با او لینک کنید، شاید بشه از نویگیشن موبایل در سیستم استفاده نمائید.
ariajoker
شروع حركت
نوع خودرو: Koleos

پست شنبه 25 آذر 1396, 11:26 am

Siamak1668 نوشته شده:
شنبه 25 آذر 1396, 1:39 am
mohtashamirad نوشته شده:
با سلام خدمت دوستان میخواستم بدونم ایا میشه رو حرف نمایندگی مبنی بر فعال شدن بزودی mapکولئوس حساب کرد ؟؟یا کلا سرکاریه باید مثل ماشینهای معمولی دست به دامن GPS های مارشال وغیره شد پیشاپیش ازدوستان بابت راهنمایی تشکر میکنم
سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه سیستم مالتی مدیای ماشین از برند آمریکایی Bose هست و تمامی شرکتهای آمریکایی شامل تحریم ایران هستند امکان ارائه نقشه ایران وجود نخواهد داشت، فروشندگان برای جلب نظر مشتری قول آپدیت نقشه رو میدن ولی امکان پذیر نیست.
مگر اینکه سیستم بوسیله ای کرک بشه تا قابلیت نصب نقشه رو پیدا کنه که خیلی هم بعیده.
اگر بتونید موبایل اندروید رو با او لینک کنید، شاید بشه از نویگیشن موبایل در سیستم استفاده نمائید.
دوست من لطفا اطلاعات غلط ندین .
فقط سیستم صوتی این ماشین Bose هست . وگرنه سیستم R-link ابداعی خود رنو هستش و خود رنو تصمیم میگیره که برای ایران نقشه ارائه بده یا نه.
قبلا دوستان کلی درخواست دادن تا تونستن روی داستر نقشه ی ایران رو فعال کنن .
الان هم مصرف کننده ها باید به نمایندگی فشار بیارن تا شیاد نقشه بر روی این ماشین هم فعال بشه.
Dr.Em
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Koleos2,Equus,Cerato
محل اقامت: مشهدمقدس

پست شنبه 25 آذر 1396, 7:59 pm

ariajoker نوشته شده:
شنبه 25 آذر 1396, 11:26 am
Siamak1668 نوشته شده:
شنبه 25 آذر 1396, 1:39 am
mohtashamirad نوشته شده:
سلام دوست عزیز
دوست من لطفا اطلاعات غلط ندین .
فقط سیستم صوتی این ماشین Bose هست . وگرنه سیستم R-link ابداعی خود رنو هستش و خود رنو تصمیم میگیره که برای ایران نقشه ارائه بده یا نه.
قبلا دوستان کلی درخواست دادن تا تونستن روی داستر نقشه ی ایران رو فعال کنن .
الان هم مصرف کننده ها باید به نمایندگی فشار بیارن تا شیاد نقشه بر روی این ماشین هم فعال بشه.
باسلام
مشكل اينجا نيست،مشكل در اينه كه نرم افزار نويگيشن tomtom هست وإينه كه مشكل ايجاد كرده،ما تحريم نرم افزارى هستيم از قديم،
اما خود رنو يه كارهايي قراربود براى نقشه ايران نه نويگيشن انجام بده مثل داستر
_vahid_
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: L90 - X33
محل اقامت: كرمانشاه

پست یک‌شنبه 26 آذر 1396, 10:29 pm

سلام علیکم
آقا این اتوترانک چطوری غیر فعال میشه؟
بعضی وقتا همینطوری اتفاقی صندوق باز میشه روی اعصابه :دی
Manjef123
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست سه‌شنبه 28 آذر 1396, 11:31 am

خواهشنا یکی در مورد پلاک کولیوس توضیح بده. من بعد ۳۵ روز از تحویل هنوز پلاک ندارم
نمایه کاربر
kevins
شروع حركت
نوع خودرو: ماشین مش ممدلی

پست چهارشنبه 29 آذر 1396, 6:55 am

Manjef123 نوشته شده:
سه‌شنبه 28 آذر 1396, 11:31 am
خواهشنا یکی در مورد پلاک کولیوس توضیح بده. من بعد ۳۵ روز از تحویل هنوز پلاک ندارم
سلام دوست عزیز
ماشین من در حدود 45 روز طول کشید تا تماس بگیرند برای شماره گذاری :old:
از اواخر شهریور دستورالعمل گمرک تغییراتی داشته که باید روال اداریش طی بشه
ضمنا واسه عوارض شهرداری و مالیات هم بنظرم یکم طولش میدن تا دیرتر پرداختش کنن!
هزینه های مرکز تعویض پلاک هم از خودمون میگیرن هر چند ناچیزه، در صورتی که باید شرکت پرداخت میکرد چون قبلا همه هزینه شماره گذاری رو واریز کردیم
حالا ببینیم کی جریمه تاخیر رو می ریزن :dava:
Manjef123
شروع حركت

پست چهارشنبه 29 آذر 1396, 8:06 am

kevins نوشته شده:
چهارشنبه 29 آذر 1396, 6:55 am
Manjef123 نوشته شده:
سلام دوست عزیز
هزینه های مرکز تعویض پلاک هم از خودمون میگیرن هر چند ناچیزه، در صورتی که باید شرکت پرداخت میکرد چون قبلا همه هزینه شماره گذاری رو واریز کردیم
ممنون از پاسختون. پس این مدت طبیعیه؟ به شما هم می گفتن اظهارنامه و پته از گمرک نیومده؟ خطری وجود نداره بنظرتون؟
Manjef123
شروع حركت

پست جمعه 1 دی 1396, 8:00 am

اقا كسي خبر جديدي از پلاك ماشينا نداره؟ اين نگين خودرو هيچ جوابي نميده بعد اينهمه مدت!
نمایه کاربر
kevins
شروع حركت
نوع خودرو: ماشین مش ممدلی

پست جمعه 1 دی 1396, 8:17 am

Manjef123 نوشته شده:
چهارشنبه 29 آذر 1396, 8:06 am
kevins نوشته شده:
چهارشنبه 29 آذر 1396, 6:55 am
Manjef123 نوشته شده:
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسختون. پس این مدت طبیعیه؟ به شما هم می گفتن اظهارنامه و پته از گمرک نیومده؟ خطری وجود نداره بنظرتون؟
خواهش میکنم
همین حرفهارو به منم میگفتن راستش طبیعی نیست این روال چون باید ماشین و پلاک رو سر وقت تحویل بدن
اما نگین خودرو در مشتری مداری رکورد داره
امیدوارم هرچه زودتر باهاتون تماس بگبرن

بازگشت به “کولئوس - KOLEOS”