قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

Haval H2 - هاوال اچ 2 - ( وارد کننده : عظیم خودرو )

تصویر هاوال H6 Haval ، M4 ، ولکس C30 ، وینگل 3 ، وینگل 5

مدیر انجمن: دينگاليگا

احمد۵۴
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست دوشنبه 10 آبان 1395, 6:54 pm

امروز یک H9 با پلاک ( ویژه آزمایش فنی) تو ولنجک دیدم
یعنی پیگیر کاراش هستن اونجوری نیست که فکر کنید بیخیالش شدن
AMINBLUEROSE
نوع خودرو: x50

پست شنبه 22 آبان 1395, 3:30 pm

مجوز یک شرکت خودرویی باطل شد
معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ابطال مجوز شرکت سازه‌های خودرو دیار خبر داد.
به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا ،وحید منایی اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تطبیق عملکرد با ضوابط و مستندات قانونی و دستورالعمل‌های ابلاغی، مجوز شرکت سازه‌های خودرو دیار را ابطال کرد.
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت براساس تبصره ماده (۱۱) دستورالعمل نحوه صدور گواهی فعالیت نمایندگان، تولیدکنندگان، دفاتر و شعب شرکت های خارجی عرضه کننده کالاهای سرمایه ای در ایران مجوز شرکت سازه های خودرو دیار را ابطال کرد.
منایی افزود: صدور ابلاغ تعلیق فعالیت شرکت یاد شده توسط دبیرخانه هیئت عالی نظارت و به دلیل عدم پاسخگویی، عدم ایفای به موقع تعهدات و عدم تایید عملکرد آن شرکت از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان صورت گرفته است.
وی افزود: نکته قابل توجه اینکه این است که براساس این ابلاغ، شرکت مذکور کماکان مکلف به ارائه خدمات پس از فروش به خریداران خودرو برای کالاهای عرضه شده قبلی بوده و در این زمینه نظارت مستمر تا ایفای کامل حقوق مصرف کنندگان از سوی سازمان حمایت انجام خواهد شد.
منایی تاکید کرد: براساس دستورالعمل ساماندهی فعالیت نمایندگی های رسمی شرکت های خارجی عرضه کننده کالا و خدمات خارجی در کشور ابلاغی وزیر صنعت، معدن و تجارت تمامی دفاتر و شعب شرکت‌های خارجی تولیدکننده کالا و خدمات که در ایران مستقر بوده و اختیار قانونی لازم به منظور انتخاب و تعیین نمایندگی های توزیع و فروش را دارند، موظفند با ارائه مدارک لازم نسبت به دریافت گواهی فعالیت اقدام کنند در غیر این صورت با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.
وی یادآور شد: هموطنان در صورت مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه به خصوص فروش یا پیش فروش خودرو توسط شرکت های متفرقه ای که نمایندگی رسمی از شرکت های تولیدکننده خارجی ندارند، می توانند مراتب را برای رسیدگی از طریق سامانه ۱۲۴ به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان یا از طریق ارسال شکایات به واحد ستاد خبری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها در سراسر کشور مطرح و پیگیری کنند.

هاوال به فنا رفت
parsian_mobile_phons
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ندارم

پست یک‌شنبه 23 آبان 1395, 1:30 pm

AMINBLUEROSE نوشته شده:مجوز یک شرکت خودرویی باطل شد
معاون سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از ابطال مجوز شرکت سازه‌های خودرو دیار خبر داد.
به گزارش اخبار خودرو به نقل از ایسنا ،وحید منایی اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از تطبیق عملکرد با ضوابط و مستندات قانونی و دستورالعمل‌های ابلاغی، مجوز شرکت سازه‌های خودرو دیار را ابطال کرد.
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت براساس تبصره ماده (۱۱) دستورالعمل نحوه صدور گواهی فعالیت نمایندگان، تولیدکنندگان، دفاتر و شعب شرکت های خارجی عرضه کننده کالاهای سرمایه ای در ایران مجوز شرکت سازه های خودرو دیار را ابطال کرد.
منایی افزود: صدور ابلاغ تعلیق فعالیت شرکت یاد شده توسط دبیرخانه هیئت عالی نظارت و به دلیل عدم پاسخگویی، عدم ایفای به موقع تعهدات و عدم تایید عملکرد آن شرکت از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان صورت گرفته است.
وی افزود: نکته قابل توجه اینکه این است که براساس این ابلاغ، شرکت مذکور کماکان مکلف به ارائه خدمات پس از فروش به خریداران خودرو برای کالاهای عرضه شده قبلی بوده و در این زمینه نظارت مستمر تا ایفای کامل حقوق مصرف کنندگان از سوی سازمان حمایت انجام خواهد شد.
منایی تاکید کرد: براساس دستورالعمل ساماندهی فعالیت نمایندگی های رسمی شرکت های خارجی عرضه کننده کالا و خدمات خارجی در کشور ابلاغی وزیر صنعت، معدن و تجارت تمامی دفاتر و شعب شرکت‌های خارجی تولیدکننده کالا و خدمات که در ایران مستقر بوده و اختیار قانونی لازم به منظور انتخاب و تعیین نمایندگی های توزیع و فروش را دارند، موظفند با ارائه مدارک لازم نسبت به دریافت گواهی فعالیت اقدام کنند در غیر این صورت با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.
وی یادآور شد: هموطنان در صورت مواجهه با هرگونه تخلف در این زمینه به خصوص فروش یا پیش فروش خودرو توسط شرکت های متفرقه ای که نمایندگی رسمی از شرکت های تولیدکننده خارجی ندارند، می توانند مراتب را برای رسیدگی از طریق سامانه ۱۲۴ به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان یا از طریق ارسال شکایات به واحد ستاد خبری و سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها در سراسر کشور مطرح و پیگیری کنند.

هاوال به فنا رفت
من همیشه دلم شور میزد و نسبت به عظیم خودرو و دیار خودرو بد بین بودم ولی باز رفتم و ریسک کردم و یه هاوال نوشتم ولی الان خدارو شکر رفتم انصراف دادم و 9/15 تاریخ سررسید چکم....
memotank
نوع خودرو: سورن توربو
محل اقامت: تهران
Like شده: 1 بار

پست یک‌شنبه 23 آبان 1395, 2:36 pm

مجوزهای هاوالو به عظیم واگذار کردن. هاوالها تو بندر در حال تخلیه هست.دیار هم مجوز هاش فعلا باطله ولی باید خدمات پس از فروشو ادامه بده.
parsian_mobile_phons

پست دوشنبه 24 آبان 1395, 7:12 am

memotank نوشته شده:مجوزهای هاوالو به عظیم واگذار کردن. هاوالها تو بندر در حال تخلیه هست.دیار هم مجوز هاش فعلا باطله ولی باید خدمات پس از فروشو ادامه بده.
شما مستنداتی در مورد حرف هایی که زدید دارید؟ البته همچین فرقی هم نمیکنه..... دیار خودرو اون زمانی که مجوزش باطل نشده بود اون حال و روزش بود وای به حال الان که این داستانها واسش پیش اومده.
حتی سایت دیار خودرو بسته شده :

Whoops, looks like something went wrong.

حالا چه جوری میخواد.....
jahangeir
شروع حركت
نوع خودرو: JAC S5 AT

پست دوشنبه 24 آبان 1395, 8:55 pm

memotank نوشته شده:مجوزهای هاوالو به عظیم واگذار کردن. هاوالها تو بندر در حال تخلیه هست.دیار هم مجوز هاش فعلا باطله ولی باید خدمات پس از فروشو ادامه بده.
سلام. دوست خوب میشه بگید این اطلاعاتو از کجا آوردید و صحت داره یا نه؟
Jack_Daws
نوع خودرو: صبا

پست یک‌شنبه 14 آذر 1395, 3:54 pm

سلام،
از دوستان حاضر در این عنوان که این خودرو رو ثبت نام کردند، آیا کسی هنوز هست که انصراف نداده باشه؟ گویا یه خبرایی راجع به تحویل شده! به بعضی از دوستان که بنده در سایر شبکه های اجتماعی با ایشون ارتباط دارم از عظیم زنگ زدند و برای تکمیل وجه دعوتشون کردند... :(
jahangeir
شروع حركت
نوع خودرو: JAC S5 AT

پست دوشنبه 15 آذر 1395, 6:55 pm

Jack_Daws نوشته شده:سلام،
از دوستان حاضر در این عنوان که این خودرو رو ثبت نام کردند، آیا کسی هنوز هست که انصراف نداده باشه؟ گویا یه خبرایی راجع به تحویل شده! به بعضی از دوستان که بنده در سایر شبکه های اجتماعی با ایشون ارتباط دارم از عظیم زنگ زدند و برای تکمیل وجه دعوتشون کردند... :(
سلام. من هنوز انصراف ندادم. امروزم زنگ زدم عظیم خودرو داخلی 253 بهم گفتن مجوز شماره گذاری هاوال صادر شده. بهشون گفتم کی تحویل میدین. جواب درست بهم ندادن. گفتن به ترتیب اولویت باهاتون تماس میگیریم. گفتم یه بازه زمانی مشخص کنین. گفتن معلوم نیست باهاتون تماس میگیریم
arman3
نوع خودرو: peugeot 206 1600i

پست سه‌شنبه 16 آذر 1395, 10:11 am

دوستان عزیز سلام،
من امروز برابر با 95/09/16 با عظیم خودرو داخلی 253 تماس گرفتم.به من گفتن داریم با ثبت نامی های برج 11 تماس میگیریم برای تحویل خودرو.مجدد پرسیدم که یعنی دارید ماشین رو تحویل میدید...ایشون هم خیلی محکم گفت بله.منتظر باشید به ترتیب اولویت تماس میگیریم جهت تحویل.
به نظرم شعر گفت....البته خودش رو خانم غضنفری معرفی کرد :-D :-D :-D
دوستان ممنون میشم که یه پیگیری هم انجام توسط خریداران این ماشین انجام بشه..
با تشکر از همه دوستان
parsian_mobile_phons

پست سه‌شنبه 16 آذر 1395, 10:22 am

با سلام
دوستان عزیز چک انصرافی بنده پاس شد خدارو شکر....
در ضمن یه سر به سایت ثبت سفارش بزنید تا ببینید که خبری از خودرو هاوال نیست....
اگه هم میگن خودرو رو وارد کردند تو کجا نگهداری میکنند که هیچ کس خبر نداره... یا اینکه چرا یه عکس منتشر نمیکنند که خریدارها دلشون خوش بشه...

همش دروغه!!!

بازگشت به “گریت وال Great-Wall”