قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

خودروهای معرفی شده دیار خودرو(haval h6 )

تصویر هاوال H6 Haval ، M4 ، ولکس C30 ، وینگل 3 ، وینگل 5

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
vishtasp2
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت

پست دوشنبه 4 اسفند 1393, 10:20 am

qaz123wsx نوشته شده:
dawood_61 نوشته شده:من امروز با نمایندگی مرکزی نیرو خودرو تماس گرفتم گفتن که متاسفانه واردات اچ 6 با مشکل مواجه شده و تحویلش خرداد ماه سال بعد میشه.

Sent from my D6633 using Tapatalk
سلام.
من قصد دارم یک h6 ثبت نام کنم ولی با مشکلاتی که تو اینترنت تو سایت های مختلف دیدم دودل شدم. ایا کسی از دوستان تا حالا خودرو از دیار خودرو یا نیرو خودرو تحویل گرفته؟ نمایندگی مشهد هم که کلاه برداری میلیاردی کرده و فراریه و پرونده قضایی تشکیل شده. نظر شما چیه ثبت نام کنم؟
دوست عزیز همانطور که خودتان گفتید نمایندگی مشهد دیار خودرو پول و سرمایه ده ها نفر را بالا کشید و فرار کرد ، فریاد مشتریان مال باخته هم به هیچ جا نرسید ، دیار خودرو هم مثل آب خوردن از زیر مسولیت فرار کرد و هیچ جایی هم معترضش نشد ( واقعا گل و بلبل به تمام معنی که میگن همینه ) .

ثبت نام های اول مهر که قرار تحویل 3 ماه بوده الان گفته اند برای خرداد سال بعد منتظر باشید (میشه 8 تا 9 ماهه ) !

با این اوصاف به نظر من اگر در خرید این خودرو مصر هستید حتما صبر کنید به بازار بیاید و از دست بخرید و سراغ پیش خرید نروید.
نمایه کاربر
m12421k
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پست دوشنبه 4 اسفند 1393, 6:47 pm

سلام.
مثل اینکه دارن تحویل میدن :-)
تو باما 96 تومن زده پلاک شده:
http://www.bama.ir/car/details-3-225868 ... 6-for-sale
http://www.bama.ir/car/details-2-226032 ... 6-for-sale
dawood_61
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Santa Fe 2012
محل اقامت: تهران

پست سه‌شنبه 5 اسفند 1393, 3:26 am

m12421k نوشته شده:سلام.
مثل اینکه دارن تحویل میدن :-)
تو باما 96 تومن زده پلاک شده:
http://www.bama.ir/car/details-3-225868 ... 6-for-sale
http://www.bama.ir/car/details-2-226032 ... 6-for-sale
نه داداش خبری از تحویل نیست.
ولی نمایندگی ها به صورت آزاد برای فروش دارن.

qaz123wsx
شروع حركت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست سه‌شنبه 5 اسفند 1393, 6:50 am

vishtasp2 نوشته شده:
qaz123wsx نوشته شده:
dawood_61 نوشته شده:من امروز با نمایندگی مرکزی نیرو خودرو تماس گرفتم گفتن که متاسفانه واردات اچ 6 با مشکل مواجه شده و تحویلش خرداد ماه سال بعد میشه.

سلام.
من قصد دارم یک h6 ثبت نام کنم ولی با مشکلاتی که تو اینترنت تو سایت های مختلف دیدم دودل شدم. ایا کسی از دوستان تا حالا خودرو از دیار خودرو یا نیرو خودرو تحویل گرفته؟ نمایندگی مشهد هم که کلاه برداری میلیاردی کرده و فراریه و پرونده قضایی تشکیل شده. نظر شما چیه ثبت نام کنم؟
دوست عزیز همانطور که خودتان گفتید نمایندگی مشهد دیار خودرو پول و سرمایه ده ها نفر را بالا کشید و فرار کرد ، فریاد مشتریان مال باخته هم به هیچ جا نرسید ، دیار خودرو هم مثل آب خوردن از زیر مسولیت فرار کرد و هیچ جایی هم معترضش نشد ( واقعا گل و بلبل به تمام معنی که میگن همینه ) .

ثبت نام های اول مهر که قرار تحویل 3 ماه بوده الان گفته اند برای خرداد سال بعد منتظر باشید (میشه 8 تا 9 ماهه ) !

با این اوصاف به نظر من اگر در خرید این خودرو مصر هستید حتما صبر کنید به بازار بیاید و از دست بخرید و سراغ پیش خرید نروید.
دوست عزیز ممنون از پاسختان.
راستش من تاخیر 3 تا 4 ماهه خیلی برام مساله نیست چون هم سود بانکی بهش تعلق میگیره هم موقع تحویل حدود 10 تومان ارزانتر از بازار تحویل میگیری تنها نگرانی من این است که کلا دیار خودرو کلاهبردار باشه و هیچ خودرویی تحویل ندهد.
ضمنا من در صورت ثبت نام این کار را در نمایندگی مرکزی تهران (نیرو خودرو) انجام خواهم داد. با این اوصاف باز هم توصیه شما به عدم ثبت نام است؟
ممنون.
mahdioun
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست چهارشنبه 27 اسفند 1393, 5:31 pm

سلام. من در طول دو هفته گذشته دو تا اچ6 پلاک شده در خیابان دیدم. بنظر میاید یک سری تحویل شده است.
dawood_61
نوع خودرو: Santa Fe 2012

پست شنبه 22 فروردین 1394, 12:00 pm

دوستان کسی خبر جدیدی از زمان تحویل h6 نداره ؟
قبل از تعطیلات نمایندگی مرکزی میگفت خرداد ماه تحویل میدن ولی الان که تماس میگیرم کاملا اظهار بی اطلاعی میکنن !
نمایه کاربر
ar1358
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

پست یک‌شنبه 23 فروردین 1394, 8:14 am

معرفی هاوال کوپه اچ6 در نمایشگاه شانگهایپرشین خودرو: شرکت گریت وال به تازگی تصاویری از هاوال وپه اچ6 خود که قرار است در نمایشگاه شانگهای 2015 به نمایش درآید منتشر کرد.
به گزارش «پرشین خودرو»، آنچه که در تصاویر مشخص است این خودرو از لوگوی آبی رنگ به جای قرمز رنگ هاوال در جلو پنجره اش برخوردار است.
در حقیقت H6 Coupe نسخه انبوه Coupe C concept رونمایی شده در نمایشگاه پکن سال گذشته محسوب می شود. البته در سال گذشتهCoupe C concept با لوگوی قرمز رنگ هاول به نمایش درآمد.
انتظار می رود این خودرو فروش خوبی داشته باشد و قیمتش از 99.800 یوان آغاز شده و تا 162.800 یوان ادامه داشته باشد.
موتورهایی که گریت وال برای این خودرو تدارک دیده شامل یک موتور 1.5 لیتری توربو 150 اسب بخاری، یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل 150 اسب بخاری و یک موتور 2.4 لیتری 163 اسب بخاری است.
فضای داخلیH6 Coupe بزرگتر شده و پیشرفت چشمگیری داشته و یک صفحه نمایش ال سی دی بزرگ نیز در کنسول میانی قرار داده شده است.
یکی از مدل هایH6 Coupe هاوال شامل یک موتور توربو شارژ 2.0 لیتری 4 سیلندر جدید بوده که 197 اسب بخار قدرت داشته و گیربکس شش سرعته اتوماتیک DCT دارد. قیمت این مدل بین 130 تا 170 هزار یوان بوده که با توجه به موتورش قیمت معقولی دارد.
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
rzsa
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Emgrand7

پست پنج‌شنبه 27 فروردین 1394, 5:58 am

من به کشور چین خیلی سفر میکنم از دوستان چینیم سوال کردم این خودرو بهترین suv و پر فروش ترین شاسی بلند چین است همه از آن راضی هستند و کیفیت قطعات آن برابری میکند با خودروهای کره ای ضمنا این خودرو در کشور چین مقام اول فروش نسبت به کلیه خودروهای suv اروپایی و ژاپنی و کره ای دارد :old:
RZSA
rzsa
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Emgrand7

پست پنج‌شنبه 27 فروردین 1394, 6:01 am

من به کشور چین خیلی سفر میکنم از دوستان چینیم سوال کردم این خودرو بهترین suv و پر فروش ترین شاسی بلند چین است همه از آن راضی هستند و کیفیت قطعات آن برابری میکند با خودروهای کره ای ضمنا این خودرو در کشور چین مقام اول فروش نسبت به کلیه خودروهای suv اروپایی و ژاپنی و کره ای دارد :old:
RZSA
abbasianf1
نوع خودرو: آریو اس 300 اتومات
محل اقامت: کرج

پست پنج‌شنبه 27 فروردین 1394, 8:43 am

سلام
امروز جهت پی گیری تحویل خودرو ثبت نامی ام به شرکت دیار خودرو در جاده قدیم کرج سری زدم.طبق شنیده های غیر موثق, M4 ها وارد شده و از اردیبهشت بر اساس اولویت به مشتری ها تحویل داده می شه ولی H6 ها احتمالا خرداد وارد می شه و در تابستان تحویل شروع خواهد شد.البته H6ها با سانروف و صندلی چرم خواهد بود.ضمنا مثل اینکه سود مشارکت رو هم به 28% تغییر دادن!!!

بازگشت به “گریت وال Great-Wall”