قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

چانگان CS35 -محصول سایپا

تصویر ایدو، CS 35

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
دينگاليگا
مدیر کلوپ خودروهای چینی
نوع خودرو: Arrizo5TE,207AT,L90
محل اقامت: تهران
Like شده: 28 بار

پست سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396, 10:38 am

engali نوشته شده:اساتید محترم باتوجه به خبر ذیل ک لینک اشو گذاشتم
آینده چانگان رو چ طور ارزیابی می کنید ؟؟؟

http://asbe-bokhar.com/article/news/%d8 ... %b4%d8%aa/
خط توليد برليانس سري 200 رو براي تغيير و استفاده براي مونتاژ سيتروئن استفاده خواهند كرد. به همين خاطر برليانس سري 200 از ابتداي امسال به پارس خودرو كوچ كرد. چانگان و تيبا و ساينا و تيبا 2 و پرايد 111 در سايپاي كاشان هستند. نگران نباشيد فعلا خبر نگران كننده اي در اين باره نشنيديم. :smile:
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
engali
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: CS35 / 206 T2.5
اینستاگرام: alisaraff

پست سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396, 10:46 am

دينگاليگا نوشته شده:
engali نوشته شده:اساتید محترم باتوجه به خبر ذیل ک لینک اشو گذاشتم
آینده چانگان رو چ طور ارزیابی می کنید ؟؟؟

http://asbe-bokhar.com/article/news/%d8 ... %b4%d8%aa/
خط توليد برليانس سري 200 رو براي تغيير و استفاده براي مونتاژ سيتروئن استفاده خواهند كرد. به همين خاطر برليانس سري 200 از ابتداي امسال به پارس خودرو كوچ كرد. چانگان و تيبا و ساينا و تيبا 2 و پرايد 111 در سايپاي كاشان هستند. نگران نباشيد فعلا خبر نگران كننده اي در اين باره نشنيديم. :smile:
:-) :-) : :hb: :hb
نمایه کاربر
Mustang66
نوع خودرو: برلیانس 320 - چانگان

پست شنبه 28 مرداد 1396, 1:35 pm

با سلام به دوستان عزیز ، من یک ماهی هست که این ماشین رو تحویل گرفتم و الان 1000 کیلومتری باهاش راه رفتم به نظرم با پولی که دادم ماشینه معقولی هستش ، فقط تنها مشکلی دارم دسته موتورش هست ، تولید ماشین 96/04/20 هستش ولی از اول توی دور 4500 تا 6000 وقتی درحال رانندگی هستید اطاق از سمت شاگرد صدای بدی میداد و میلرزید و کاملا مشخص بود ایراد دسته موتور هست ، امروز طبق وقت قبلی که گرفته بودم ماشین رو بردم یکی از تعمیرگاههای مرکزی (تهران) و وقتی ایراد رو دیدن کاملاً باهاش آشنا بودن و میدونستن که چیه، وقتی ماشین رو تحویل گرفتم متوجه شدم مشکل رفع نشده لرزش و صدا کمتر شده ولی رفع نشده و سریع برگشتم به نمایندگی و اونها هم تعمیرکار مربوط رو صدا کردن و با ایشون هم یه دوری تو خیابانهای اطراف زدیم و ایشون هم تایید کردن که هنوز مشکل بر طرف نشده ، بنظر میاد که این ایراد ، ایراد قطعه هستش و به زودی قطعه جایگزین میاد و در سرویسها تعویضش میکنن ، حالا اگر از دوستان این مشکل رو به طریق دیگه حل کرده ویا میدونه چه ماشینه دیگه ای هست که دسته موتورش یه این ماشین میخوره اگر اینجا درمیون بزاره ممنون میشم ، اینطور که معلومه دسته موتور راست مشکل ساز هست که روغنی هم هستش .
با تشکر
نمایه کاربر
BabyBoy
يار همراه
نوع خودرو: Beep beep
Like شده: 17 بار

پست یک‌شنبه 29 مرداد 1396, 11:06 am

سلام.
فرمایشات شما کاملا صحیح هست و در تاپیک تجربه سواری هم به طور کامل در موردش صحبت شده.
همونجوری که خودتون فرمودید قرار هست یه دسته موتور جدید بیاد که من قبلا اینو به طور مستقل از شرکت چانگان سوال کردم و اونا هم گفتن دسته موتور جدید حتی ارسال هم شده، منتهی به دلایلی که بنده دقیقا نمیدونم چی هست هنوز به طور عمومی اقدام به استفاده نکردن، فکر میکنم علتش تست های فنی باشه.
امیدوارم هرچه زودتر دسته موتور جدید در دسترس قرار بگیره و قابل نصب باشه.
ارادت.
Laibidy2000
نوع خودرو: سمند
Like شده: 4 بار

پست چهارشنبه 3 آبان 1396, 12:05 pm

BabyBoy نوشته شده:
engali نوشته شده: ممنون از پاسخ
کدوم بهتره ؟؟؟
مث اینکه کائوچویی خوب انتقال حرارت میکنه اما استحکام لازم رو نداره
فلزی استحکام داره ولی انتقال حرارتش مشکل داره
درسته ؟
تا جایی که من اطلاع دارم فلزی بهتره، حرارت بیشتری رو تحمل میکنه و دیرتر میسوزه، عمرش هم به طور کلی بیشتره و امکان نیم سوز شدنش هم کمتره.
در مورد انتقال حرارت هم مسلما فلز عملکرد خیلی بهتری داره تا چیزای دیگه.
حالا اینکه واشر فلزی عیبی هم داشته باشه یا نه(که قاعدتا باید داشته باشه) من بی اطلاعم، ولی به طور کلی واشر فلزی عمر بیشتری داره و بهتره.
البته ناگفته نماند که اگر از واشر دیگه ای استفاده میشد جای تعجب بود و استفاده از واشر فلزی خیلی هم عجیب نیست(با توجه به سال تولید و طراحی خودرو).
عکس های واشر سرسیلندر CS35 رو هم در انتهای پست قرار میدم.
دينگاليگا نوشته شده: بعضا از عملكرد كولر زياد راضي نيستن. در مورد اون هنوز به نتيجه قطعي نرسيدم نميدونم حق با كيه...با كسايي كه از كولر راضين يا اونايي كه ناراضين :دي
آقا باور کنید اگه اون خنکی ای(استفاده از کلمه سردی مناسبتره به نظرم! :cool:) که من تجربه کردم رو شما هم تجربه کنید، اصلا به کولر ایمان میارید. :da:
البته صحبتتون درسته و بعضیا راضی نیستن که چرا و به چه علت اینطوری باشه مقداری جای بحث داره، ولی خوب برای من که پارسال فوق العاده بود، امسال هم هنوز آنچنان گرم نشده، ولی عملکردش خیلی عالیه فعلا، تا ببینیم تیر و مرداد چی میشه، هرچند که بعیده تغییری ایجاد بشه. :smile:
ارادت.
HeadGasket.jpg
HeadGasket (1).jpg
دوست عزیز،غالبا در واشرهای فلزی به خاطر انتقال حرارت خوب و نرمی جهت آب بندی از "مس" استفاده میشه،واین فلز وقتی بین بلوک سیلندر و سر سیلندر که جنسهای متفاوتی دارند در معرض حرارت قرار بگیره به مثل یک پیل-باطری-ضعیف عمل میکنه(یکطرف مثبت میشه طرف دیگه منفی)وبمرور زمان باعث خوردگی میشه-اگرخارج از بحث بودببخشید
m.asgari
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست سه‌شنبه 16 آبان 1396, 2:44 pm

با سلام خدمت دوستان
چه نوع شمعی برای چانگان مناسبه؟
سرد یا گرم؟
پایه بلند یا کوتاه؟
چه مارکی مناسبه؟
در دفترچه راهنمای خودرو فقط نوشته شکاف جرقه (فیلر) 0.7 تا 0.8 میل باشه و مدل شمع رو HU10B80T نوشته.
من هرچه گشتم نتونستم جواب پیدا کنم.
اگر اطلاعاتی دارین لطفاً راهنمایی بفرماین.
ممنونم.
arashitect
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پرشیا 81
محل اقامت: همدان

پست پنج‌شنبه 28 دی 1396, 3:00 pm

گویا فیس لیفت جدیدی از cs35 در روسیه رونمایی شده است
http://carautoblog.com/index.php/2017/0 ... me-to-the/
https://eng.autostat.ru/news/view/12357/
نمایه کاربر
دينگاليگا
مدیر کلوپ خودروهای چینی

پست شنبه 30 دی 1396, 4:53 am

arashitect نوشته شده:
پنج‌شنبه 28 دی 1396, 3:00 pm
گویا فیس لیفت جدیدی از cs35 در روسیه رونمایی شده است
http://carautoblog.com/index.php/2017/0 ... me-to-the/
https://eng.autostat.ru/news/view/12357/
عكسي كه توي لينك مورد نظر شما هست CS75 هستش. براي CS35 هم ابتداي سال 2017 فيس ليفت مينور رونمايي شد كه تغييراتش توي گرافيك چراغ هاي جلو و عقب و نماي سپر و درب صندوق عقب و تريم داشبورد بوده و از نظر كلي تغيير عمده ديگه اي نداشته.
Sajjad69
نوع خودرو: چانگان

پست شنبه 18 فروردین 1397, 9:51 pm

سلام وقت بخیر
دوستان من امروز هجدهم فروردین یدونه چانگان از نمایندگی خریدم که از پارکینگ تهرانسر سایپا تحویل گرفتم سوالی دارم
1. اینکه از مسیر پارکینک تا منزل که سوار شدم بخاری روشن بود یهو بوی سوختگی داخل اتاق پیچید و از کاپوت هم دود زد بیرون کاپوت رو بالا زدم ولی متوجه سوختگی نشدم ولی بو همچنان میومد
2.تاریخ لاستیک ماشین من 2015 خورده حواستم بدونم لاستیک ها قدیمی هست یا ممکنه خود ماشین هم از سری های قبل بوده باشه که تو انبار مونده؟
و از کجا میتونم تاریخ دقیق مونتاژ و ترخیص ازکارخانه رو بدونم؟
مچکرم
نمایه کاربر
دينگاليگا
مدیر کلوپ خودروهای چینی

پست یک‌شنبه 19 فروردین 1397, 4:05 am

Sajjad69 نوشته شده:
شنبه 18 فروردین 1397, 9:51 pm
سلام وقت بخیر
دوستان من امروز هجدهم فروردین یدونه چانگان از نمایندگی خریدم که از پارکینگ تهرانسر سایپا تحویل گرفتم سوالی دارم
1. اینکه از مسیر پارکینک تا منزل که سوار شدم بخاری روشن بود یهو بوی سوختگی داخل اتاق پیچید و از کاپوت هم دود زد بیرون کاپوت رو بالا زدم ولی متوجه سوختگی نشدم ولی بو همچنان میومد
2.تاریخ لاستیک ماشین من 2015 خورده حواستم بدونم لاستیک ها قدیمی هست یا ممکنه خود ماشین هم از سری های قبل بوده باشه که تو انبار مونده؟
و از کجا میتونم تاریخ دقیق مونتاژ و ترخیص ازکارخانه رو بدونم؟
مچکرم
سلام
اول از همه اينكه خارج شدن دود از كاپوت خيلي عجيبه!... اگر جسم اضافه اي توي محفظه موتور و متعلقاتش بوده باشه كه به واسطه گرم شدن يا گير كردن به ادوات متحرك سوخته و نابود شده و نديدينش كه انشالله چيزي نيست ولي بوي سوختگي طبيعي نبوده. دوم اينكه تاريخ توليد خود ماشين و مدلش رو روي پلاكي كه روي بدنه داخل محفظه موتور ضرب ميشه ميتونيد ببينيد و اينكه تاريخ لاستيك 2015 هست پس بهتره كه چك كنيد ببينيد مدل ماشين شما چنده. برچسبي كه روي شيشه جلو نصبه هم نشون دهنده شماره شاسيه و از روي اون ميشه متوجه شد و البته روي شيشه ماشين من با ماژيك تاريخ توليد رو هم نوشته بودن.

بازگشت به “چانگان Changan”