مونتاژ خودروي چيني شركت FAW در گروه بهمن

B50,B50F,B30,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

نمایه کاربر
...MG...
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: MG550 1.8T

Re: مونتاژ خودروي چيني شركت FAW در گروه بهمن

پست توسط ...MG... » سه‌شنبه 10 دی 1392, 4:04 pm

Shervin_Cooper نوشته شده:
...MG... نوشته شده:
gt101 نوشته شده:MaZi Zo0M Z0oMسلام

لینکهایی که آدرس دادی مال مدل 1800 b50 هست که منم همینو گفته بودم و آرزو میکردم کاش این مدل وارد ایران میشد ولی اینا همه رویا است یکساله توی فضای اینترنت و نقدها از ضعف موتور و طراحی اون گفته میشه ولی بازم میرن سراغ تولید از رده خارج b50 1500 در چین با 8 سوپاپ بله 8 سوپاپ شک نکن ودفاعم نداره چون سایتش هم اومده .

درضمن به اینکار دزدی نمیگن . میگن نامردی در حق مشتری ایرانی هموطن . یعنی سرمایه گذاری بیخودی برای تولید یک مارک شکست خورده و استفاده از اعتماد مردم به گروه بهمن.

درضمن وارد کننده جیلی در سال 2012 مدل 2013 را وارد ایران کرد و لادا هم مدل 2014 را بزودی وارد میکنه
سلام دوست عزیز
برادر من درسته که بهمن یک اشتباه انجام داده ولی این ملاک نمیشه که شما بگی برند فاو شکست خورده عزیز
دوست من اشتباه گروه بهمن اینه که بین این همه مدل از شرکت فاو دست گذاشته روی این مدل و بعد این همه وقت که همه مردم رو منتظر گذاشته تازه مدل 2012 داره ارائه میده
و اینم بگم که یک شرکت منتاژ کننده مثل بهمن را نمی توان با وارد کنندگان خودرو مانند جیلی و ... در مورد آپدیت محصولات به همین راحتی اونم در شرایط خراب بازار امثال گروه بهمن مقایسه کرد عزیز من
در ضمن داداش جیلی در ایران در حال حاضر که آخرین روزهای سال 2013 است هنوز مدل 2013 را وارد ایران نکرده است و تمامی مدل ها مربوط به سال 2012 می باشند که به عنوان 2013 دارند به فروش می رسند
برای مثال :
مشخصات مدل 2013 در ایران به گفته سایت شرکت جیلیران :
http://www.geelran.com/cars/ec7/specification
و مشخصات مدل 2013 به گفته کمپانی مادر :
http://chinaautoweb.com/car-models/geely-emgrand-ec7/
من خودم چندباری که از جیلیران سوال کردم گفتن که مدل 2014 امگرند7 فقط دنده اتوماتیکه و تغیرات دیگه ای ندارد در صورتی که مدل 2014 فیس لیفت شدست عزیز
دوست عزیز مغلطه نکن
جیلی فیس لیفت هنوز ساخته نشده که بیاد ایران!
جیلی ساخت 13 به نام 14 هم فقط تو LED عقب و جلو فرق داره
نه اینکه تکنولوژی 20 سال پیش باشه

تو اینجور بحثا میشه فهمید کیا طرفدار کدوم شرکتن و دلایلی داره یا نداره .... :zz:
خوب دوست عزیز من مشکل اینجاست که همانند ام جی 550 مدل 2014 که هنوز توسط شرکت مادر با برند ام جی عرضه نشده این مدل از جیلی هم هنوز عرضه نشده و قراره بعد از نمایش در نمایشگاه 4 ماه دیگه در چین فروشش آغاز بشه
اما این دوستان ( همه نمایندگی خودرو ها در ایران ) عادت دارند که مدل هایی رو که در دستشان مانده یا از قبل خرید جلوتر کرده اند رو با مدل ( فقط روی کاغذ ) جدید بدن دست مردم.
اگر شما یک نگاه ساده به لیست گمرک کنی عزیز من می بینی که نام ام گرند 8 هم ثبت شده در صورتی که هیچ خبری از فروشش و رونمایی این خودرو نیست
شرکت هم که الکی الکی نمیره مجوز بگیره و ماشین نیاره . داداش جانم اونا ماشین رو وارد می کنن بعدا هر وقت اوضاع مناسب بود ( سودش عالی بود ) می فروشن عزیز
برای همین هم هست که قیمت ها به این سادگی پایین بیا نیست عزیز
وگرنه برای کسی که به روز وارد می کنه فرق زیادی نداره که الان بره بالا یا بیاد پایین اما این دوستان زودتر وارد می کنن بعد که قیمت ها پایین بیاد زیر بار نمیرن که کاهش بدن که بعد مجبور به ضرر دادن بشن
تازه جاش اینجا نیست بگم اما چند هفته پیش داشتم ایکس 7 مدل 2014 جیلی رو به کسی پیشنهاد می دادم از تو هفته نامه دنیای خودرو که دیدم نوشته 1800 سی سی اما تو سایت زده 2400 زنگ زدم نماینگی گفتم آخر 2400 یا 1800 گفت فعلا معلوم نیست ملاک خودرو آماده تحویله گفتم چه جالب ماشین می خری با یکسری امکانات بعد یک چیز دیگه تحویل میگیری فقط خندید و گفت دست ما نیست

نمایه کاربر
ArmanDo
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Mazda New
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط ArmanDo » چهارشنبه 18 دی 1392, 5:00 pm

واقعا 70 میلیون پول برای موتور 1600 و 100 اسب بخار اشک آوره مگان 1600 رو پارس خودرو آخرین بار 63 اعلام قیمت، جیلی 1800 با 130-140 اسب رو 59 میده این افتابه چرا باید 70 میلیون باشه ؟! شورش رو در آوردن به خدا !!!! اون گمرک داره نفس مردم و جونشون رو میگیره .... اه اه اه

Saipa 141 - SamandLX - L90 - Megane1.6 - Vitara2.0 - Mazda3 - Xantia2.0 - PersiaLX - Vitara2.4 (and Symbol ) - Mazda3 New
Shervin_Cooper
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط Shervin_Cooper » پنج‌شنبه 19 دی 1392, 2:08 pm

آقای MG
حرفهای که زدید دقیقا چه ربطی داره به تاپیک و موضوع مورد بحث ؟

تو سالن ترانزیت فرودگاه دوحه قطر خواستیم بریم یه دور تو شهر بزنیم
گفتن " نمیشه ؛ شما ایرانی هستید "
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “اف اي دبليو (فاو) بسترن FAW Besturn”