قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تاپيك جامع اضافه نمودن آپشن به دانگ فنگ H30 كراس

H30 Cross,...

مدیر انجمن: دينگاليگا

mehdi_f
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نوع خودرو: H30 CROSS
محل اقامت: شیراز

پست یک‌شنبه 19 شهریور 1396, 5:18 pm

این پست رو در مورد نحوه نصب و راه اندازی سنسور نور h30 ایجاد کردم. این سنسور بدون دستکاری در سيستم برق و سیم کشی نصب ميشه. من چند روزی هست که نصب کردم و از عملکردش خیلی راضی هستم.جالبه که ميشه زمان روشن شدن چراغ کوچیک و بزرگ رو بدلخواه تنظیم کرد.
نمایه کاربر
دينگاليگا
مدیر کلوپ خودروهای چینی
نوع خودرو: Arrizo5TE,207AT,L90
محل اقامت: تهران
Like شده: 42 بار

پست شنبه 25 شهریور 1396, 5:32 am

mehdi_f نوشته شده:این پست رو در مورد نحوه نصب و راه اندازی سنسور نور h30 ایجاد کردم. این سنسور بدون دستکاری در سيستم برق و سیم کشی نصب ميشه. من چند روزی هست که نصب کردم و از عملکردش خیلی راضی هستم.جالبه که ميشه زمان روشن شدن چراغ کوچیک و بزرگ رو بدلخواه تنظیم کرد.
با اجازتون اسم تاپيك رو تغيير دادم تا كليه مباحث مربوط به اضافه كردن آپشن ها مثل همين اتولايت داخل همين تاپيك مورد بحث و بررسي قرار بگيره. لطفا شما هم زحمت بكشيد و جزييات نصب و هزينه و در صورت امكان عكس در تاپيك قرار بدين كه دوستان از تجربه شما استفاده كنن.
با تشكر
You laugh at us we're different.. & we laugh 'cause you're all the same
mehdi_f

پست یک‌شنبه 26 شهریور 1396, 3:03 am

دينگاليگا نوشته شده:
mehdi_f نوشته شده:این پست رو در مورد نحوه نصب و راه اندازی سنسور نور h30 ایجاد کردم. این سنسور بدون دستکاری در سيستم برق و سیم کشی نصب ميشه. من چند روزی هست که نصب کردم و از عملکردش خیلی راضی هستم.جالبه که ميشه زمان روشن شدن چراغ کوچیک و بزرگ رو بدلخواه تنظیم کرد.
با اجازتون اسم تاپيك رو تغيير دادم تا كليه مباحث مربوط به اضافه كردن آپشن ها مثل همين اتولايت داخل همين تاپيك مورد بحث و بررسي قرار بگيره. لطفا شما هم زحمت بكشيد و جزييات نصب و هزينه و در صورت امكان عكس در تاپيك قرار بدين كه دوستان از تجربه شما استفاده كنن.
با تشكر
:-) :-)
متاسفانه عکس نگرفتم ولی نصبش خیلی راحته.باید قاب فرمون باز بشه ، سوکت دسته راهنما خارج و به سوکت مادگی بورد وصلش بشه
بعد دوتا سوکت بورد رو به دسته راهنما متصل کنیم.یه دونه سوکت خاکستری هم داره که باید به سوکت زیر داشبورد وصل بشه.
هزینه هم 120 تومن شد
نمایه کاربر
Saidgta
سرعت : 60 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: H30 Cross

پست یک‌شنبه 9 مهر 1396, 11:30 am

mehdi_f نوشته شده:
دينگاليگا نوشته شده:
با تشكر
:-) :-)
متاسفانه عکس نگرفتم ولی نصبش خیلی راحته.باید قاب فرمون باز بشه ، سوکت دسته راهنما خارج و به سوکت مادگی بورد وصلش بشه
بعد دوتا سوکت بورد رو به دسته راهنما متصل کنیم.یه دونه سوکت خاکستری هم داره که باید به سوکت زیر داشبورد وصل بشه.
هزینه هم 120 تومن شد
سنسور نور کجا نصب میشه؟
به هر حال یه سنسور نور میخواد که بفهمه هوا تاریک شده یا نه...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk
mehdi_f

پست جمعه 12 آبان 1396, 5:52 am

به هر حال یه سنسور نور میخواد که بفهمه هوا تاریک شده یا نه...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk[/quote]

محل نصب سنسور
http://s9.picofile.com/file/8310782692/DSC_0059.JPG
نمایه کاربر
mntkal
شروع حركت
نوع خودرو: H30, JAC S5, Pars

پست پنج‌شنبه 23 آذر 1396, 9:51 am

چقدر تاپیک خلوته :sad:
لطفا کسانی که روی ماشین هاشون آپشن بستن اعلام کنن چه آپشن هایی برای این ماشین تو بازار هست؟ مثلا پاور ویندوز و کروز مخصوص این ماشین (نه یونیورسال ها) هست یا نه؟ :srch:
نمایه کاربر
pejmanrad
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: تپپ 5 2000تندر h30

پست یک‌شنبه 3 دی 1396, 10:06 am

من کروز نصب کردم در آپکو خوبه راضیم شمع اتولایت ایریدیم نصب کردم روی مصرف حداقل نیم لیتر اثر داشت و با کروز ۱ لیتر محافظ ای سی یو خوب بود نصب کردم دزد گیر سلیقه ای من نصب نکردم ولی کلا با پاور ویندوز کاملا مخالفم چون فوق العاده خطر آنکه مثلا پمپ بنزین رفتی شیشه پایین سویچ رو میزنی در باک رو باز کنی دست میخوره درها قفل میشن همه شیشه ها میرن بالا خدای نکرده بچه تو ماشین باشه کلش تو پنجره باشه دیگه بقیش رو جرات ندارم بگم به هرحال به هیچ وجه پاور ویندوز روی هیچ خودرویی نصب نکنید مگر اونی که کارخانه گذاشته و سنسور برخورد با مانع داره مثل سانروف اچ سی
نمایه کاربر
مهرداد8086
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: H30
محل اقامت: طهران
Like شده: 2 بار

پست دوشنبه 4 دی 1396, 5:54 am

mntkal نوشته شده:
پنج‌شنبه 23 آذر 1396, 9:51 am
لطفا کسانی که روی ماشین هاشون آپشن بستن اعلام کنن چه آپشن هایی برای این ماشین تو بازار هست؟ مثلا پاور ویندوز و کروز مخصوص این ماشین (نه یونیورسال ها) هست یا نه؟ :srch:
خب آخه آپشن همه چی داره دیگه....یه کروز نداره که اونم به وفور مطلب داره. :smile:
البته منم پیگیر کروز هستم و فرصت کنم نصب میکنم.... :)
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی
ahoora1058
شروع حركت
نوع خودرو: h30

پست چهارشنبه 4 بهمن 1396, 7:26 pm

مهرداد8086 نوشته شده:
دوشنبه 4 دی 1396, 5:54 am
mntkal نوشته شده:
خب آخه آپشن همه چی داره دیگه....یه کروز نداره که اونم به وفور مطلب داره. :smile:
سلام

بنده هم کروز -اتولایت - پاور ویندز ومحافظ ای سی یو نصب کردم
نمایه کاربر
مهرداد8086
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: H30
محل اقامت: طهران
Like شده: 2 بار

پست پنج‌شنبه 5 بهمن 1396, 5:28 am

ahoora1058 نوشته شده:
چهارشنبه 4 بهمن 1396, 7:26 pm
مهرداد8086 نوشته شده:
دوشنبه 4 دی 1396, 5:54 am
mntkal نوشته شده:
سلام

بنده هم کروز -اتولایت - پاور ویندز ومحافظ ای سی یو نصب کردم
مبارکه قربان...فقط محافظ ECU از کجا گرفتین؟برای خود اچ30 طراحی شده یا کماکان برا خودروهای دیگه رو میخورونن؟
مرد بودن سخته باید مثل تراکتور کار کنی، مثل پرادو شیک باشی، مثل پورشه کاین پرتوان،مثل ام وی ام کم مصرف باشی و مثل ماکسیما با گذشت عمرت از ریخت نیوفتی

بازگشت به “دانگ فنگ Dongfeng”