فوردF250

تصویر مباحث مربوط به فورد Ford , لينكلن Lincoln , مركوري Mercury

مدیران انجمن: علي هافكلاچ, آرمين

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
1979
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ژيان مهارى
محل اقامت: اصفهان Esfahan

فوردF250

پست توسط 1979 » 19 ژانویه 2014, 23:46

دوستان كسى از اين ماشين هر اطلاعاتى داره ممنون ميشم به من بده.
يكى پيدا كردم.ولى بعيد ميدونم فروشى باشه.
ولى حالا...
پلاك قديم.
بيمه نداره.
چندين سال هم هست كه خوابه و بازسازى اساسى ميخواد.
حدود قيمتش و مشخصاتش رو ميخواستم.
پيشاپيش ممنون.
عدد 7 رو دوست دارم چون:
١.متولد 77 هستم.٢.ميگن 7 عدد شانسه و شانس مياره٣.توى هر شماره اى كه خريدم 77 بوده٤.شماره دفتريم الان 7 هست.
نیما هستم
نمایه کاربر
mehdimehran
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: Persia/Chevrolet
محل اقامت: تهران.اصفهان.همدان

Re: فوردF250

پست توسط mehdimehran » 28 فوریه 2014, 05:29

:smile: ببخشیدا دوست من ولی فورد 250 از همونا نیشت که شبح وانت بلیزره ؟اینم که شما میگید وانته؟

اگه باشه من یکی از دوستام داره میتونم واست اطلاعات بگیرم ازش
بزودی در این مکان توزیحات لایزم نصب خواهد شد.............
نمایه کاربر
1979
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: ژيان مهارى
محل اقامت: اصفهان Esfahan

پست توسط 1979 » 28 فوریه 2014, 18:28

mehdimehran نوشته شده::smile: ببخشیدا دوست من ولی فورد 250 از همونا نیشت که شبح وانت بلیزره ؟اینم که شما میگید وانته؟

اگه باشه من یکی از دوستام داره میتونم واست اطلاعات بگیرم ازش

بله عزيز وانته.ممنون ميشم.
عدد 7 رو دوست دارم چون:
١.متولد 77 هستم.٢.ميگن 7 عدد شانسه و شانس مياره٣.توى هر شماره اى كه خريدم 77 بوده٤.شماره دفتريم الان 7 هست.
نیما هستم
نمایه کاربر
blaster-xl
شروع حركت
نوع خودرو: بلیزرشایدوقتی دیگر
محل اقامت: Elviz,Shahryar

پست توسط blaster-xl » 10 می 2014, 23:55

فک کنم بادوستش قهرکرده
They say I'm No good cause I'm So Hood
Mehdi7007
نوع خودرو: کیا

پست توسط Mehdi7007 » 02 ژوئن 2016, 16:00

هنسی پرفورمنس از تیونینگ‌ »ولوچی‌رپتور» برای خودروهای مختلفی از جمله یک فورد F-150 سوپرشارژر ۶۰۰ اسب‌بخاری استفاده کرده است. در همین حال، در محصول جدید این کمپانی، گامی فراتر از این برداشته شده است. هنسی ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند مدل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ که بر اساس فورد F-250 سوپر دیوتی پیکاپ ساخته شده، گنجایش حمل ۸ مسافر را به همراه تمام وسایل‌شان دارد و اگر بخواهیم آن را با فورد اسکپدیشن EL مقایسه کنیم، ظاهری به مراتب بهتر از آن دارد.

مهمترین مسئله در مورد این خودرو، اصلاحات گسترده مورد نیاز برای تبدیل فورد F-250 تراک به یک شاسی‌بلند بوده است. مطابق گفته هنسی، دو نوع تنظیم صندلی‌های برای این خودرو در دسترس قرار می‌گیرد. در اولین حالت، ۷ مسافر می‌توانند بر روی صندلی‌های خود قرار بگیرند و ردیف وسط دارای صندلی‌های مستقل و ردیف سوم به صورت نیمکتی خواهد بود. در همین حال، مشتریان می‌توان از گزینه ۸ مسافری با ردیف وسط به صورت نیمکتی استفاده کنند.
کیت اولیه با یک موتور بنزینی ۶/۲ لیتری V-8 با قدرت ۴۱۱ اسب‌بخار شروع می‌شود که در همین حال، از دو سوپرشارژر نیز برای آپگرید آن می‌توان استفاده کرد. ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند در همین حال می‌تواند از یک موتور ۶/۷ لیتری دیزل نیز استفاده کند که قدرتی برابر ۴۴۰ اسب‌بخار و گشتاور حداکثری برابر ۱۱۹۳ نیوتن‌متر پیدا کرده است.

اصلاحات دیگر مورد استفاده در ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند، ظاهری بی‌نظیر را برای آن ایجاد کرده‌اند؛ از جمله چرخ‌های عریض‌‌تر، سپرهای جلو و عقب سفارشی، ردیف چراغ‌های LED و یک سیستم تعلیق با تیونینگ آفرود.

روند تبدیل یک F-250 به یک ولوچی‌رپتور، نه سریع است و نه ارزان. شروع قیمت هر ولوچی‌رپتور شاسی‌بلند از ۱۵۹ هزار و ۵۰۰ دلار است و هنسی برای تکمیل پروژه به ۶ ماه زمان نیاز خواهد داشت.
باسپاسی بیکران
آگهی90
http://Agahi90.ir
ارسال پست

بازگشت به “فورد Ford”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان