اصطلاحات رایج برای تعمیرات نرم افزاری ecu در خانواده پژو

بحث در مورد ECU و نحوه كاركردن آن

مدیر انجمن: كوروش پيروز

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
sasan hatami
يار همراه
نوع خودرو: 405 GLX TU5
محل اقامت: اسفراین

Re: اصطلاحات رایج برای تعمیرات نرم افزاری ecu در خانواده پژو

پست توسط sasan hatami » 14 آگوست 2013, 14:02

eman-206 نوشته شده:پس یه احتمال کوچیک میدم که اون آقایی که دستکاری کرده ای سی یو رو ، فایل کانفیگ اشتباه روی ایپرام زده باشه.. بازم اگه کاری ازم بر بیاد در خدمتم
اگه احتمال فوق درست باشه (احتمالا هست) راه حلش چیه ؟ دانلود مجدد با آخرین ورژن ؟
ممنون
チューニング
نمایه کاربر
eman-206
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند EF7
محل اقامت: اصفهان

پست توسط eman-206 » 14 آگوست 2013, 16:23

راهش اینه که به یه تمیرکاری مراجعه کنی که کارش درست باشه و بدونه با چی دانلود کنه ای سی یو رو(اگه بعد از دیاگ زدن این مورد پیش اومده احتمالش زیاد هست که با یه مقدار دهی اولیه اوکی بشه).فکر نمیکنم چند ورژن از این نوع موتور که شما دارین موجود باشه.در ضمن اگه ای سی یو کامل دانلود بشه نیاز به تعریف کد کلید پیدا می کنه و باید کد کلیدت رو هم با خودت ببری.
تاپیک معرفی و مشکلات مربوط به ECU انواع دوو
viewtopic.php?f=84&t=97697
نمایه کاربر
sasan hatami
يار همراه
نوع خودرو: 405 GLX TU5
محل اقامت: اسفراین

پست توسط sasan hatami » 14 آگوست 2013, 20:49

این مدل ایموبلایزر نداره و کد کلید هم همراهش نبود.میگردم دنبال آدم وارد :srch:
ممنون
チューニング
pps2011
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست توسط pps2011 » 13 نوامبر 2013, 19:51

سلام دوستان من دیر یه دیر به شما سر میزنم شغلم تعمیر ای سی یو km تنظیم موتور هستش هر سوالی دارید در خدمتم

تمامی ای سی یو های داخلی که من تا حالا با هاشون کار کردم بعد دانلود احتیاج به تعریف سویچ نداره اخه دانلود برنامه میکگرو رو دستکاری کیکنه و کد در ای سی اییپرام قرار داره سری های بوش و س2000 در مورد زیمنس برنامه و کلا دانلود و کد سوی= درذ ای سی فسش قرار داره که اگر برنامه رو درست انتخاب کنی مثلا بدونه کد رو روی ای سی یوهای با کد بریزی باید تعربف سوئیچ کنی وگرنه دانلود احتیاج به تعریف سویچ نیست

در قانون تعمیر ای سی یو دانبود رو در اخرین حرکت قرار میدیم اخه امکان مردن ای سی یو خیلی بالاست
mahan0071
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: XU7

پست توسط mahan0071 » 24 اکتبر 2016, 19:10

pps2011 نوشته شده:سلام دوستان من دیر یه دیر به شما سر میزنم شغلم تعمیر ای سی یو km تنظیم موتور هستش هر سوالی دارید در خدمتم

تمامی ای سی یو های داخلی که من تا حالا با هاشون کار کردم بعد دانلود احتیاج به تعریف سویچ نداره اخه دانلود برنامه میکگرو رو دستکاری کیکنه و کد در ای سی اییپرام قرار داره سری های بوش و س2000 در مورد زیمنس برنامه و کلا دانلود و کد سوی= درذ ای سی فسش قرار داره که اگر برنامه رو درست انتخاب کنی مثلا بدونه کد رو روی ای سی یوهای با کد بریزی باید تعربف سوئیچ کنی وگرنه دانلود احتیاج به تعریف سویچ نیست

در قانون تعمیر ای سی یو دانبود رو در اخرین حرکت قرار میدیم اخه امکان مردن ای سی یو خیلی بالاست
سلام
ماشین ما 405 با موتور XU7مدل 94 یورو 4 با ECU SSAT و دو سنسور اکسیژن هست
مشکلش اینه که در حالت درجا اگزوز پت پت میکنه و موتور صاف کار نمیکنه تا حالا 3 بار ECU توسط نمایندگی با دستگاه خودشون دانلود شده ولی فقط تا چند دقیقه درست میشه و صاف کار میکنه و دوباره همونجوری میشه
آیا ECU مشکل سخت افزاری داره و باید تعمیر بشه؟
ارسال پست

بازگشت به “واحد كنترل كننده الكترونيكي (ECU)”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان