قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

جاگوار لندرور در ایران

مباحث مربوط به تمامي محصولات شركت خودروسازی جگوار
نمایه کاربر
mahdyonline
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
پست: 180
تاریخ عضویت: چهارشنبه 13 شهریور 1387, 10:18 am
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: مشهد-قاسم جلس

پست دوشنبه 6 اردیبهشت 1389, 7:41 am

طی دو سال گذشته بازار خودروی دنیا با مشکلات زیادی روبه رو بود و شمار زیادی از خودروسازان با زیان های کلان اقتصادی روبه رو شدند. در این جریان تنها راهی که موجب نجات خودروسازان شد، ورود به بازار کشورهای در حال توسعه دنیا بود.

بازاری که به گفته آنها اشباع نشده است و می تواند پذیرای انواع خودروها در رده های قیمتی مختلف باشد.
یکی از این شرکت ها شرکت خودروسازی جگوار لندرور است که برای افزایش درآمد و سودآوری خود تلاش بی وقفه ای را آغاز کرده است. آن طور که از گزارش های موجود بر می آید، جگوار لندرور، در نتیجه تلاش های بی وقفه خود برای بازاریابی هرچه بیشتر، این بار ایران را نشانه رفته و قصد دارد محصولات خود را به بازار خودرو این کشور عرضه کند.
در دهه دوم ماه فوریه سال جاری میلادی اخباری در مورد مذاکرات جگوار با مقامات ایرانی برای ورود به بازار این کشور شنیده شد،به نحوی که ظاهرا جگوار لندرور، بیش از پیش به مرزهای ایران نزدیک شده است.
طبق گزارش های رسیده مقامات این خودروساز لوکس مذاکرات گسترده ای را با مقامات کشورمان آغاز کرده اند تا بتوانند تولیدات خود را وارد بازار ایران کنند و بخشی از تقاضای بازار را به سمت خودروهای لوکس جگوار سوق دهند.
این موضوع در شرایطی است که هنوز مشخص نیست جگوار لندرور، قصد دارد با همکاری کدام خودروساز داخلی راهی برای ورود به بازار ایران بیابد.
اینکه این شرکت قصد همکاری با خودروسازان دولتی را دارد، یا خودروسازان بخش خصوصی، طرف مذاکره آن هستند، موضوعی است که هنوز از چند و چون آن، خبر خاصی به بیرون درز نکرده است.
ورود جگوار لندرور به بازار خودرو ایران در شرایطی است که این شرکت در سال 2008 میلادی از سوی فوردموتورز آمریکا رسما به شرکت تاتا موتورز کشور هند فروخته شده است و هم اکنون دو سال است که تبعه آسیا به حساب می آید.
طبق گزارش های موجود، جگوار لندرور در نظر دارد همکاری با خودروسازی ایران و ورود به بازار این کشور را کاملا رسمی و قانونی انجام دهد و نمایندگی هایی در ایران نیز دایر کند، تا ضمن فروش تولیدات خود در این نمایندگی ها مردم بتوانند از خدمات پس از فروش این شرکت هم استفاده کنند.
رابین کول گان مدیر شرکت لندرور در خاورمیانه و شمال آفریقا در مصاحبه ای با Arabian business که روز گذشته به چاپ رسید با اشاره به حضور محصولات این شرکت در بازار خودرو ایران، اعلام کرد که ما فرصت های موجود در این کشور را به دقت بررسی کرده ایم و هنوز هم مطالعات ما در زمینه بازاریابی در ایران ادامه دارد.
نتیجه مطالعات مذکور این بود که بازار ایران پتانسیل زیادی دارد و می تواند درآمد خوبی برای برند لوکس جگوار ایجاد کند. وی ادامه داد: ایران کشور بسیار ثروتمندی است و ذخایر نفت و گاز زیادی دارد. از طرف دیگر این کشور بسیار جوان است و شمار افرادی که متقاضی خرید خودروهای جدید باشند بسیار زیاد است. تمامی این مسائل در کنار هم باعث شد تا تصمیم به ورود در بازار ایران بگیریم و از فرصت موجود در این بازار استفاده کنیم.
کول گان زمان دقیقی را برای ورود خودروهای جگوار به بازار ایران اعلام نکرد و تنها به اعلام این مطلب اکتفا کرد که ما در تلاش هستیم که طی یک سال آینده وارد ایران شویم، ولی مراحل قانونی لازم برای ورود به بازار ایران بسیار پیچیده است و طی کردن این مراحل زمان بر است. ایران سیاست ها و قوانین بسیار سختی برای صنایعی دارد که به نوعی مرتبط با صنعت نفت هستند. صنایعی که مصرف کننده فرآورده های نفتی هستند یا در تولید و فرآوری این منبع کار می کنند.به گفته وی البته این ضابطه بندی کاملا منطقی است و داشتن انتظاری غیر از این از کشوری که چنین حجم ذخایری دارد غیر منطقی است.
وی همچنین اضافه کرده که باید در نظر داشت، با وجود ذخایر غنی نفتی در ایران این کشور با محدودیت های زیادی در تولید و بهره برداری از این ذخایر مواجه است و این محدودیت ها هم سبب سختگیرانه شدن قوانین ورود به ایران شده است.
مدیر عامل شرکت لندرور با اشاره به این مطلب که تمامی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس کشورهای ثروتمندی هستند و بازار خوبی دارند گفت: دیگر کشورهای منطقه ثروتمند هستند، ولی شمار ساکنان آنها کم است. ولی ایران کشور پرجمعیتی است و این خود باعث می شود تا بستر مناسبی برای رشد در این کشور فراهم باشد.
وی ادامه داد: در برخی از کشورهای منطقه لند رور یکی از برندهای لوکس فعال در بازار است و توانسته است بیش از 30 درصد بازار را تصاحب کند.ولی بازار این کشورها فرصت کمی برای رشد در اختیار لندرور قرار داده است. زیرا این کشورها بسیار کم جمعیت هستند.
مدیر شرکت لندرور در خاورمیانه و شمال آفریقا در ادامه تاکید کرده که ایران یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای رشد درآمد و تضمین آینده فعالیت اقتصادی را هم دارد و این فاکتور مهم جمعیت جوان آن است و پیش بینی می شود با ورود به بازار ایران نیز سهم این خودروساز به بیشتر از 30 درصد برسد.
این خبرگزاری همچنین اضافه کرده که طی سال های گذشته ایران تلاش کرد تا بازار خودرو را به بازاری داخلی تبدیل کند و از ورود خودرو به داخل کشور خودداری کند.
این طرح برای حمایت از صنعت خودروسازی در ایران اجرا شد. طی این سال ها، تنها 6 برند خارجی توانستند مجوز ورود به بازار ایران را به دست آوردند که در میان مصرف کنندگان این کشور هم با استقبال زیادی روبه رو شدند. این برندها عبارتند از تویوتا، بی ام و، مرسدس بنز، هیوندایی، لکسوس و میتسوبیشی.
همچنین هفته گذشته شرکت خودروسازی لند رور موافقت نامه ای را با سردار گروپ بزرگترین شرکت خودروسواری خصوصی در عراق امضا کرده است که به موجب این موافقتنامه لند رور اولین برند خودروی خارجی خواهد بود که وارد بازار عراق می شود. طبق این توفق نامه سردار گروپ موظف است در ساخت یک نمایشگاه به مساحت 2400 مترمربع و یک مرکز فروش به مساحت 1700 مترمربع در اربیل سرمایه گذاری کند.منبع : دنیای اقتصاد
emad rhmt
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
پست: 759
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 خرداد 1389, 11:27 am
نوع خودرو: اکسنت-توسان TL
محل اقامت: ایران 11

پست دوشنبه 17 آبان 1389, 8:09 pm

امروز در ماهنامه پلاک در قسمت عباس آباد چه خبر نوشته بود منابع موثق گفتن که نمایندگی لندرور درحال افتتاح شدن هست و از سال آینده میتونیم شاهد واردات رنجرور(حدود 250 میلیون) لندرور ایووک(در صورت واردات حدود 110 میلیون) و دیسکاوری باشیم.
الهی آمین. :)
نمایه کاربر
alborz_weather
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
پست: 119
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 29 مرداد 1388, 4:33 am
نوع خودرو: فقط مرسدس بنز
محل اقامت: تهران

پست سه‌شنبه 9 آذر 1389, 6:39 am

سلام دوستان

نام شركت واردكننده لندروور و جاگوار به ايران چيه؟؟؟ :sad:
Mahan68
شروع حركت
پست: 41
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 10 آذر 1388, 9:42 am
نوع خودرو: مشخص نشده!
محل اقامت: تهران

پست جمعه 10 تیر 1390, 1:45 pm

خبری از ورود لندرور و جگوار به ایران نشد که!
نمایه کاربر
mohamad*landlover
فعال کلوپ لندرور
پست: 471
تاریخ عضویت: چهارشنبه 22 دی 1389, 12:56 pm
نوع خودرو: land rover seriesIII
محل اقامت: اردبیل

پست جمعه 10 تیر 1390, 1:59 pm

عجله نکن پسرم :old:
همین صبر پای وعده های بیخود آدمو میسازه
............................................................................................................
نمایه کاربر
شايسته فر
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
پست: 298
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 5 تیر 1390, 1:58 pm
نوع خودرو: ...
محل اقامت: ......

پست شنبه 19 فروردین 1391, 4:43 pm

یکی جلوی ورود این جگوارارو بگیره !
امسال سال تویدات ملی و داخلی هست دیگه!
نمایه کاربر
Netcar
دنده 1
پست: 1871
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 شهریور 1388, 10:00 am
نوع خودرو: Koup-MohaveV8

پست چهارشنبه 6 دی 1391, 7:14 am

چشم گربه وحشی به بازار ایران

پرشین خودرو: بعد از حضور برندهای معتبری چون پورشه،‌ مازراتی، مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و حالا خبرهایی به گوش می‌رسد که برند انگلیسی جگوار نیز در حال تاسیس نمایندگی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، در دنیای خودروسازی Jaguar را به نام گربه وحشی می‌شناسند. برند انگلیسی‌الاصل که اکنون توسط Tata Motors هندوستان اداره می‌شود.
چندی است که ساخت یک مجموعه نمایشگاهی بزرگ در ضلع جنوب شرقی پارک‌وی تهران آغاز شده است.
به گزارش بازار خبر، ساختمانی که در ابتدا به نظر می‌رسید یک نمایشگاه مجلل خودرویی باشد. ولی در ادامه با نصب پوسترهایی داستان رنگ و بویی دیگر گرفت.
آنها که با خودروهای خارجی آشنایی دارند به خوبی متوجه شدند که پوسترهای گفته شده آخرین محصول جگوار یعنی F-Type را به نمایش گذاشته‌اند.
تا این لحظه اطلاعات دیگری درباره مدیریت، نحوه فروش، خدمات پس از فروس و تامین قطعات در دست نیست.


تصویر
نمایه کاربر
SOOBASA
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
پست: 666
تاریخ عضویت: شنبه 1 مرداد 1390, 11:22 am
نوع خودرو: ساده و پیاده !
محل اقامت: شهر طوفان های 120 روزه

پست چهارشنبه 6 دی 1391, 10:38 pm

به نقل از مجله ماشین ؛ شرکت جگوار با واسطه ماشین های خودش رو به ایران میفرسته
یعنی یه واسطه از انگلستان میخره و به ایران میفرسته
قوانین انجمن:
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=60042
emad rhmt
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
پست: 759
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 خرداد 1389, 11:27 am
نوع خودرو: اکسنت-توسان TL
محل اقامت: ایران 11

پست جمعه 15 دی 1391, 1:35 pm

این قانون منع ورود ماشینهای بالای 2500 سی سی برای این برند محدودیتی ایجاد نمیکنه؟؟
نمایه کاربر
.:سعید:.
دنده 1
پست: 1303
تاریخ عضویت: چهارشنبه 17 خرداد 1391, 6:02 pm
نوع خودرو: ماشین پدر!
محل اقامت: اصفهان

پست جمعه 15 دی 1391, 5:33 pm

خیلی هم خوب!!! :) :grin:
تویوتا انتخاب راننده است...
لطفا ، خواهشا از ایرتویا ماشین نخرید..... http://www.tt.tuningtalk.com/forum/view ... &start=110

بازگشت به “جگوار Jaguar”