قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

راهنمایی در خصوص نویگیشن و پخش ویدیو BMW X3

تصویر

مدیر انجمن: دادبه

ns2
نوع خودرو: BMW-X3

پست جمعه 10 مهر 1394, 10:24 pm

سلام
ارادت دارم

و دوتا سوال اساسی دارم...

یک، در مورد نویگیشن... آیا راهی هست که فعالش کرد؟ توی سورنا این کار رو میکنن؟؟ قیمت چطوریه؟ و آیا چیزی رو به هم نمیریزه؟؟ یعنی ضرری نداره اینطور دستکاریها؟؟

دو، پخش ویدئو از فلش رو کاریش میشه کرد؟؟؟

ممنون
نمایه کاربر
armin_gera
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست پنج‌شنبه 30 اردیبهشت 1395, 12:08 am

تعجب میکنم با 96 بازدید کسی جواب نداده!!
نویگیشن رو میشه فعال کرد
بله پخش ویدیو رو هم میشه کاریش کرد یا شما ویدیو هاتونو با فرمتی که پلیر پشتیبانی میکنه رو فلش میریزید یا کلا هد یونیت رو عوض میکنید و یه هد یونیت بهتر میگیرید , سرچ بزنید
در حال طراحی کروز کنترل برای خودرو های داخلی :)
نمایه کاربر
Hossein 43
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: E36-E46-T4
محل اقامت: شـاهين شـهر
اینستاگرام: hossein.dehbashinia
Like شده: 19 بار

پست یک‌شنبه 16 خرداد 1395, 9:09 am

ns2 نوشته شده:سلام
ارادت دارم
و دوتا سوال اساسی دارم...
یک، در مورد نویگیشن... آیا راهی هست که فعالش کرد؟ توی سورنا این کار رو میکنن؟؟ قیمت چطوریه؟ و آیا چیزی رو به هم نمیریزه؟؟ یعنی ضرری نداره اینطور دستکاریها؟؟
دو، پخش ویدئو از فلش رو کاریش میشه کرد؟؟؟
ممنون
دوست عزیز، جناب ns2
سلام بهتر بود ابتدا اتومبیل و سال ساخت رو معرفی میکردی و مشکل رو دقیقا شرح میدادی! اینطوری عزیزان بهتر میتونستن کمک کنند.
اگر ماشین شما BMW X3 هست، بله، راه برای فعال کردن هست. از راه های اصولی و طبق روش های اصولی گرفته تا خرابکاری و دست کاری و به جون خریدن کلی ارور تو دیاگ. بهترین کار این هست که برای برای فعالسازی نویگیشن ماشین رو به نمایندگی ببرین (که البته هزینه ها یه مقدار نا متعارفه) و یا میتونین ماشین رو دست برقکار های زبده و با سابقه در زمینه ب ام و بدین. من چون شهرستان هستم موردی تهران ندارم معرفی کنم.
پخش ویدئو از فلش رو هم میتونین پسوند های قابل پشتیبانی توسط پلیر را در دفترچه راهنمای ماشین بخونین، که البته خود سایت استفاده از iPod و iPhone رو پیشنهاد میده
بی سوادان امروز کسانی نیستند که خواندن و نوشتن نمیدانند، بلکه کسانی اند که نمیتوانند اندیشه های منسوخ را دور ریخته، دوباره بیاموزند!
خرید، بازسازی و نگهداری BMW 316i 1993
نمایه کاربر
علی سلیمی
فعال حوزه خودرو
محل اقامت: کالیفرنیا
اینستاگرام: alisalimi_ir
Like شده: 235 بار

پست پنج‌شنبه 5 تیر 1399, 2:12 am

عنوان تاپیک اصلاح شد. (به منظور بازدید بیشتر تاپیک و راهنمایی کاربران، عناوین مناسبی را برای تاپیک های خود انتخاب فرمایید، انتخاب عنوانی نظیر "نیاز به راهنمایی" سایر کاربران انجمن را ترغیب به بازدید از تاپیک های این چنینی نخواهد کرد)

تاپیک از انجمن BMW به زیر مجموعه اتاق X منتقل شد. (در ایجاد تاپیک های جدید، حتما انجمن صحیح و مناسب را انتخاب فرمایید، در غیر این صورت ممکن است تاپیک شما بدون اطلاع قبلی حذف شود)

همانگونه که کاربری دیگر اشاره کردند، جنابعالی در موضوع پرسش خود، حتی اشاره ای به مدل خودروی خود نداشتید، بدیهی است سایر کاربران نیز نمیتوانند کمک چندانی به رفع مشکل شما کنند.

* سایر پست های بی ارتباط با عنوان تاپیک نظیر راهنمایی در خصوص خرید خودرو و همچنین ولکام لایت حذف شد، پیش از ارسال پست ها ابتدا مروری بر عناوین تاپیک ها و همچنین محتوای پست ها داشته باشید.

موفق باشید.

بازگشت به “X Series | ب ام و سری اکس”