قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

بی ام و X5 M و X6 M بلک فایر ادیشن

تصویر

مدیر انجمن: دادبه

radyaban
پست: 7
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 25 خرداد 1396, 10:25 am
نوع خودرو: زانتیا

پست شنبه 10 تیر 1396, 12:07 pm

BMW X5 M و X6 M Black Fire Editions پیش هفته رونمایی شد. :( در واقع با رونمایی شدن از بی ام و ایکس ۵ و ایکس ۶ بلک یک رنج دیگر از خودرهای رنگ مشکی بهبود یافته کمپانی بی ام و به سری Super-SUV اضافه شد.
اینکه این دو ادیشن جدید از سری X6 M و X5 M چه زمانی و در چه کشورهایی عرضه می شود، هنوز کاملا مشخص نیست و باید منتظر اطلاعات جدیدی باشیم.
منبع : بی ام و ایکس 5 ام و ایکس 6 ام مدل ویرایش شده بلک فایر
Black Fire Edition به رنگ این خودرو های جدید کمپانی بی ام و اشاره دارد که می توان گفت رنگ مشکی سوخته است و X5 و X6 ام بی ام و با فلز صاف و مشکی رنگ، آینه فیبر کربن، چرخ ۲۱ اینچی مشکی رنگ و پوشش معروف خودرو های بی ام دو تیکه که جلوی خودرو و بالای سپر ساخته شده است.

ظاهر خودرو BMW X5 M و BMW X6 M بلک فایر ادیشن

اما در داخل این دو خودرو BMW X5 M و X6 M بلک ادیشن، چرم دو رنگ مشکی قرمز مخصوص ادیشن های مشکلی استفاده شده است. بر روی داشبورد هم لوگویی که نشان دهنده مدل خودرو است که X6 M یا X5 M می باشد حک شده است. در کنار داشبورد هم فرمان مدل BMW M Performance Alcantara و لوگوی آبی رنگ بی ام و دیده می شود.
مشخصات فنی BMW X5 M و BMW X6 M بلک فایر ادیشن

زیر کاپوت این دو خودروی بی ام و همان موتور ۴٫۴ لیتری twin-turbo V8 که در سری ها و مدل های معمولی X6 M و X5 M دیده می شد همچنان وجود دارد که قدرتی معادل ۴۲۳kW و گشتاور ۷۵۰Nm را تولید می کند.

تمام قدرتی که این موتور تولید می کند به سیستم xDrive که تمام چرخ ها را به حرکت در می آورد منتقل می شود و دنده خودکار مدل M Steptronic که ۸ سرعت دارد به شما در هر کدام از این دو مدل بی ام و اجازه پر کردن سرعت تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را در ۴٫۲ ثانیه می دهد.
قوانین انجمن را مطالعه فرمایید!

بازگشت به “X Series | ب ام و سری اکس”