قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

مسایل ومشکلات مربوط به سیستم پخش وبلندگوهای رنو تندر90-لوگان

V.M
نوع خودرو: L90

پست چهارشنبه 13 آذر 1398, 10:32 pm

راستی اگر دوستان مدل پایونیر خوبی هم در نظر دارن راهنمایی کنن. هر چند خوئم از برخی نظرات خوندم که صدای ضبط سونی کیفیتی تر هستو گیرندگی رادیویی بهتری داره . ممنون
نمایه کاربر
whitespy
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: tondar 90
محل اقامت: گرگان - کردکوی
اینستاگرام: rezahps

پست جمعه 15 آذر 1398, 10:31 am

Arshika نوشته شده:
چهارشنبه 23 خرداد 1397, 3:04 am
دوستان سلام.
آقا من میخوام یه پخش پایونیر مدل MVH-S105UI تهیه کنم.
برای باند ها هم، میخوام عقب رو 16 اینچ بگیرم که نبرم طاقچه رو و یه 13 خوب هم روی درب بذارم(اینم باز به خاطر اینکه میخوام درپوش روی باند خود ماشین باشه). میدونم نمیشه خیلی انتظار زیادی داشت. اما یه صدایی که بهتر از باند خودش باشه از نظر کمی صدای با کیفیت تر، کمی بیس بیشتر( نه آنچنان که روی باند بیضی میشه انتظار داشت) و در کل از باند خودش خیلی بهتر باشه بگیرم. چی پیشنهاد میدید ؟؟
هزینه ای هم که میتونم بدم برای باند ها حداکثر جلو و عقب 400 تومن هست.
یه نکته اینکه من یه باند 13 اینچ پایونیر 1320 خریدم (پخش هم پخش فابریک بود) فکر میکردم کمی صدا بهتر بشه اما صدا نابود شد! یعنی فقط اون تیوتر داشت و بیس باند خودم خیلی سر بود و بازش کردم.

ممنون
باندای فابریک کیفیت خوبی دارن با همون پخش پایونر و تنظیمات خوب صدای خوبی میگیری
farshid eslami
نوع خودرو: رنو تندر پلاس اتومات
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 25 آذر 1398, 4:35 am

whitespy نوشته شده:
جمعه 15 آذر 1398, 10:31 am
Arshika نوشته شده:
چهارشنبه 23 خرداد 1397, 3:04 am
دوستان سلام.
آقا من میخوام یه پخش پایونیر مدل MVH-S105UI تهیه کنم.
برای باند ها هم، میخوام عقب رو 16 اینچ بگیرم که نبرم طاقچه رو و یه 13 خوب هم روی درب بذارم(اینم باز به خاطر اینکه میخوام درپوش روی باند خود ماشین باشه). میدونم نمیشه خیلی انتظار زیادی داشت. اما یه صدایی که بهتر از باند خودش باشه از نظر کمی صدای با کیفیت تر، کمی بیس بیشتر( نه آنچنان که روی باند بیضی میشه انتظار داشت) و در کل از باند خودش خیلی بهتر باشه بگیرم. چی پیشنهاد میدید ؟؟
هزینه ای هم که میتونم بدم برای باند ها حداکثر جلو و عقب 400 تومن هست.
یه نکته اینکه من یه باند 13 اینچ پایونیر 1320 خریدم (پخش هم پخش فابریک بود) فکر میکردم کمی صدا بهتر بشه اما صدا نابود شد! یعنی فقط اون تیوتر داشت و بیس باند خودم خیلی سر بود و بازش کردم.

ممنون
باندای فابریک کیفیت خوبی دارن با همون پخش پایونر و تنظیمات خوب صدای خوبی میگیری
من با همون پخش فابریک تندر پلاس، باندهای عقب رو سونی مدل ۱۳۳ گذاشتم. به نظرم کیفیت مخصوصا تو ولومهای بالا خیلی بهتر شده. میخوام واسه جلو هم همونو بگیرم. به نظرم به سونی هم نیم نگاهی داشته باشید..
Diana90
نوع خودرو: تندر ۹۰

پست پنج‌شنبه 22 خرداد 1399, 1:24 pm

سلام امروز یکی از بلندگوهای عقب ال ۹۰ من خراب شد اگه بخوام جفت بلندگو عقب رو عوض کنم و بلندگوی با کیفیت تر که نیاز به برشکاری نداشته باشه رو بندازم چی پیشنهاد می کنین ؟ ضمن اینکه ماشینم مدل ۹۰ می باشد . ممنون
farshid eslami
نوع خودرو: رنو تندر پلاس اتومات
محل اقامت: تهران

پست دوشنبه 26 خرداد 1399, 10:15 am

Diana90 نوشته شده:
پنج‌شنبه 22 خرداد 1399, 1:24 pm
سلام امروز یکی از بلندگوهای عقب ال ۹۰ من خراب شد اگه بخوام جفت بلندگو عقب رو عوض کنم و بلندگوی با کیفیت تر که نیاز به برشکاری نداشته باشه رو بندازم چی پیشنهاد می کنین ؟ ضمن اینکه ماشینم مدل ۹۰ می باشد . ممنون

من سونی گذاشتم، سایز فابریک، یعنی همون ۱۳ سانت یا ۵ اینچ، مدل ۱۳۳. کیفیت و حجم صدا تا حد قابل قبولی بهتر شده.
مدل ۱۶ سانتی همین مدل رو هم میتونید استفاده کنید، میشه مدل ۱۶۳. دوستان قبلا گفتن بدون برشکاری نصب میشه. مطمئنا صدای بهتری هم خواهد داشت.

بازگشت به “تندر90 - LOGAN”