قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تیون موتور گازی براوو

مدیر انجمن: رضا عمراني

نمایه کاربر
Leon SS
اخراجی
نوع خودرو: Nissan Maxima M/T
محل اقامت: کرمانــــــــــــــشاه . ساختمان رایشستاگ

پست پنج‌شنبه 7 دی 1391, 11:34 am

قیمت؟
با حفظ احترام یکدیگر و رعایت قوانین دیگر احتیاجی به مدیر نیست.
mo_og2020
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست شنبه 12 اسفند 1391, 9:16 pm

سلام دوستان یه سوال فنی داشتم من یه موتور گازی دارم این کنار چرخش یه دایره ماننده هستش که تسمه هم به اون وصله(اسمشو نمیدونم خوب) ماله من خراب شده باعث میشه موتور راه نرا و هزار تا کاره دیگه من بخوام نوشو بخرم هست؟؟؟ قیمتش چنده؟؟
mo_og2020
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست جمعه 16 فروردین 1392, 10:02 am

سلام وای این چند روزه انقدر به این موتور وارد شدم(منی که اصلا از مکانیک هیچی نمیدونستم) کم مونده به تعمیرکارا ایراد بگیرم خیلی موتورش جالبه کلا همه چیشو باز میکنم دوباره سر هم بندی میکنم خیلی آسونه اون مشکلمم خودم حل کردم
نمایه کاربر
نیسان آبی
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: پرشیا84-سانتافه 2015
محل اقامت: پشت فرمون

پست یک‌شنبه 30 تیر 1392, 7:14 am

سلام امضامو بخونید :-(
می دونستید چراغ جلوی اتوبوس های رنو که درشهر رفت وآمد میکنن همون چراغ سمنده؟؟؟
بیشتر دقت کنید.پی میبرید..
/*/*/حسین/*/*/

فروش گل مدل 84
viewtopic.php?f=224&t=97011
shrsolivan
شروع حركت
نوع خودرو: 405 GLI
محل اقامت: اراک

پست جمعه 8 شهریور 1392, 4:20 pm

به نظر دوستان چه کارهایی برای تقویت انجین براوو هست
حمید

این نیز بگذرد SHR
نمایه کاربر
darvishy
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: فعلا پای پیاده ...

پست سه‌شنبه 12 شهریور 1392, 7:24 pm

سلام دوستان. من یه دوچرخه خریدیم مثل طرح موتور هارلی. میخوام بدونم چه موتوری میتونم روش ببندم که حال بده؟ راستی کسی انجین موتور گازی برای فروش نداره؟
carsvirus
شروع حركت
نوع خودرو: 141

پست جمعه 24 بهمن 1393, 12:14 pm

darvishy نوشته شده:سلام دوستان. من یه دوچرخه خریدیم مثل طرح موتور هارلی. میخوام بدونم چه موتوری میتونم روش ببندم که حال بده؟
سلام
موتور بنزینی که نمیشه بست چون بدنه و رینگ و ... دوچرخه استقامت لازم رو نداره اما بعنوان نیروی کمکی میشه از همون موتورهای شارژی روی چرخ جلو یا عقب یا هر دو چرخ نصب کرد در نهایت توی کفی سرعت 30تا رو به ارمغان میاره این موتورهای شارژی دونه ای 50 تا 80 تومان در بازار موجودن
قوانین انجمن:
http://www.tuningtalk.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=60042
Sharbati 84
نوع خودرو: موتور گازی براوو
Like شده: 2 بار

پست دوشنبه 5 اسفند 1398, 8:10 am

سلام دوستان من با اینکه بعد ۷ سال این تاپیک رو دیدم و شاید هم کسی دیگه این تاپیک رو نبینه
میخواستم بگم من دو سال پیش دو تا براوو رو خریدم ۷۰۰ تومن که اوراق بودن ولی یکیشون همون روز روشن شد
من شروع کردم به بازسازی و یکیشون در حد صفر شد ولی اون یکی رو دست نزدم چون اندازه‌ی انجین و شاسی نسبت به بقیه براوو ها کوچکتر بود و هیچ سیلندر دیگه ای بهش نمی‌خورد و خیلی هم برام عجیب بود و هیچ آرم نیرو محرکه هم روی موتورش نداشت و فقط آرم پیاجیو ایتالیا بود
حالا میخام درباره ی بدی های براوو نسبت به سایر موتور گازی های دیگه ( پژو و رکس و مارال و.....) اول کلاج عقبش هست که اگه لنتش تموم شده نمیتونی موتورت رو روشن کنی و اگه به مرور زمان موتور رو بندازی تو دست انداز کلاجش خراب میشه و باید یه کلاج دیگه بخری

و دومیش طراحی چرخ عقبه که اگه ضربه شدیدی به چرخش بخوره ممکنه تاب برداره ( فقط رینگ های اسپرت)

سومیش کمپرس کلاج جلوعه که نسبت به موتور گازی های دیگه ضعیف تره که ممکنه بعضی وقتا موتور خاموش بشه

یه نکته ای رو بگم که کلاج عقب یه بدی دیگه هم داره که اگر خیلی داغ بشه چرخ عقب قفل می‌کنه

حالا خوبیهاش اینه که سرعت و شتاب بیشتری داره - طراحی بینظیر - مصرف سوخت کم - لوازم جانبی زیاد - و امکان اسپرت کردنش

من هم اکنون یک براوو مشکی و یک پژو باک جلو دارم

یه نکته ای دیگه برای همه ی موتور گازی سواران بگم که اگه موتورتون درست شد دیگه ور بهش نرید چونکه ممکنه دوباره خراب شه ( خودم قبلاً همینطوری بودم )
ممنون که متن من رو خوندید امیدوارم که همه‌ی گازی سواران شاد و سرزنده باشن با اینکه این روز ها قیمت موتور گازی صفر زیر ۱۰ میلیون پیدا نمیشه 😔
نمایه کاربر
نائینی
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
Like شده: 40 بار

پست دوشنبه 5 اسفند 1398, 9:50 pm

سلام
اگر ممکن است فروشگاه هایی که لوازم یدکی براوو را دارند معرفی کنید.
ممنون
رسول خدا (صلّی الله علیه وآله):
مدارا کردن با مردم نیمى از ایمان است و ملاطفت با آنان نیمى از زندگی.
کافی، ج 2، ص 117
Sharbati 84
نوع خودرو: موتور گازی براوو
Like شده: 2 بار

پست دوشنبه 18 فروردین 1399, 3:33 pm

سلام یکی هست توی میدان گمرک داخل گاراژ فرشته فروشگاه سعید
یکی دیگه هست بعد چهار راه ولیعصر به طرف مولوی دست راست یه پاساژ آبی رنگ هست که اسم نداره داخلش فروشگاه کوثر آقای کاشانی
یکی هم هست نزدیک میدان گمرک توی خیابان ارج معروفه به داوود براوو اگه از اونجا بپرسی میگن کجاست بغل نانوایی سنگکی هست

بازگشت به “Sport - Super sport”