قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. آموزش های تصویری و راهنمای استفاده انجمن :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

تیون موتور گازی براوو

مدیر انجمن: رضا عمراني

Mani_af
نوع خودرو: مشخص نشده!

پست یک‌شنبه 21 اردیبهشت 1399, 10:24 am

سلام من میخواستم براوو بخرم ، تا حالا موتور نداشت. ارزونش رو بگیرم وسایلش رو بخرم ، یا مثلا دو سه میلیونیش رو بگیرم فقط چنتا چیزش رو عوض کنم؟ بعد میگن براوو تند تند خراب میشه درس میگن؟ لطفا کمک کنید نمیدونم چیکار کنم اصلا بگیرم یا نه؟

-- ادغام شد --

من میخوام دو ترکه هم برم ، تا چند کیلو بهش فشار نمیاد؟من خودم 48 کیلوم ام با دوستم بخوام برم کلا 100 کیلو بیشتر نمیشیم ، فوقش 110 کیلو اینا بشیم
Sharbati 84
نوع خودرو: موتور گازی براوو
Like شده: 2 بار

پست پنج‌شنبه 25 اردیبهشت 1399, 10:40 am

Mani_af نوشته شده:
یک‌شنبه 21 اردیبهشت 1399, 10:24 am
سلام من میخواستم براوو بخرم ، تا حالا موتور نداشت. ارزونش رو بگیرم وسایلش رو بخرم ، یا مثلا دو سه میلیونیش رو بگیرم فقط چنتا چیزش رو عوض کنم؟ بعد میگن براوو تند تند خراب میشه درس میگن؟ لطفا کمک کنید نمیدونم چیکار کنم اصلا بگیرم یا نه؟

-- ادغام شد --

من میخوام دو ترکه هم برم ، تا چند کیلو بهش فشار نمیاد؟من خودم 48 کیلوم ام با دوستم بخوام برم کلا 100 کیلو بیشتر نمیشیم ، فوقش 110 کیلو اینا بشیم

سلام اگه میخاید براوو بازسازی کنید تا ۷۰۰ ۸۰۰ تومن هم پیدا میشه
لوازمش هم توی گمرک هست نگران کمبود قطعات نباشید
اگه دست به آچار باشید دردسر اش کمتره ولی اگه بلد نباشید میتونید موتورتون رو ببرید خیابون ارج نزدیک میدان گمرک داوود براوو که براتون بازسازی کنه
خود داوود براوو هم براوو اوراقی هم میفروشه
شما ۳ ترک هم باهاش ۴۰ تا برو هیچ اتفاقی نمیفته
Karsalo
نوع خودرو: Bmw þ18

پست یک‌شنبه 1 تیر 1399, 12:40 pm

Mani_af نوشته شده:
یک‌شنبه 21 اردیبهشت 1399, 10:24 am

-- ادغام شد --

براووی روپا در کفی براحتی تا ۱۶۰ کیلو رو تحمل می‌کنه.
یادش بخیر من خودم سه‌ترکه هم سوار میکردم.
لوازمشو خواستی به من ایمیل بده:
** حذف شد **

بازگشت به “Sport - Super sport”