مشکلات مربوط به ریموت ، سخنگو ، سویچ ، ایموبیلایزر ، دزدگیر انواع سمند و سورن

تصویر بحث و بررسی در مورد انواع مدلهای خودروی سمند

مدیر انجمن: milad IV

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
ارسال پست
نمایه کاربر
alireza hirman
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند lx دوگانهEF7
محل اقامت: تهران

Re: مشکلات مربوط به ریموت ، سخنگو ، سویچ ، ایموبیلایزر ، دزدگیر انواع سمند و سورن

پست توسط alireza hirman » 04 دسامبر 2019, 17:47

دوستان سلام بعد حدود 2 سال که سایت راه افتاد اومدم. من سمند ef7دوگانه دارم بوش هست سخنگو. مشکل من با چراغ ایموبلایزر هست که هر چند وقت یکبار روشن میشه و نمیزاره ماشین روشن شه.یکبار که باطری ماشین ضعیف شد کاملا روشن شد و با تعویض باطری درست شد. اما بازم هر چند وقت یکبار روشن میشه . منم چند بار دزدگیر رو میزنم و قطع میکنم. سر باطری رو برمیدارم . با هیچ کدوم درست نمیشه. یه دفعه که هی سوییچ رو باز و بسته میکنم میبینم چراغ خاموش شد و ماشین روشن میشه. ماشینم یک دزدگیر دیگه هم داره علاوه بر فابریکش مارکشم خوبه ایزیکار. صاحب قبلی انداخته. نمیدونم مشکل کجاست؟!!!!
تیبا خودرویی است که تلاش میکند ریو باشد
نمایه کاربر
eman-206
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند EF7
محل اقامت: اصفهان

Re: مشکلات مربوط به ریموت ، سخنگو ، سویچ ، ایموبیلایزر ، دزدگیر انواع سمند و سورن

پست توسط eman-206 » 04 دسامبر 2019, 19:57

alireza hirman نوشته شده:
04 دسامبر 2019, 17:47
دوستان سلام بعد حدود 2 سال که سایت راه افتاد اومدم. من سمند ef7دوگانه دارم بوش هست سخنگو. مشکل من با چراغ ایموبلایزر هست که هر چند وقت یکبار روشن میشه و نمیزاره ماشین روشن شه.یکبار که باطری ماشین ضعیف شد کاملا روشن شد و با تعویض باطری درست شد. اما بازم هر چند وقت یکبار روشن میشه . منم چند بار دزدگیر رو میزنم و قطع میکنم. سر باطری رو برمیدارم . با هیچ کدوم درست نمیشه. یه دفعه که هی سوییچ رو باز و بسته میکنم میبینم چراغ خاموش شد و ماشین روشن میشه. ماشینم یک دزدگیر دیگه هم داره علاوه بر فابریکش مارکشم خوبه ایزیکار. صاحب قبلی انداخته. نمیدونم مشکل کجاست؟!!!!
سلام
چراغ ایموبلایزر موقعی که مشکل دارید چشمک میرنه یا روشن می مونه؟؟

به نظر من مشکل از نصب دزدگیره که رو ماشینتونه.. البته اگه از سلامت سوییچ لادری ها و سیم کشی مطمئن باشید
تاپیک معرفی و مشکلات مربوط به ECU انواع دوو
viewtopic.php?f=84&t=97697
نمایه کاربر
alireza hirman
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نوع خودرو: سمند lx دوگانهEF7
محل اقامت: تهران

پست توسط alireza hirman » 05 دسامبر 2019, 12:11

سلام
دزدگیر خیلی وقته نصبه از دزدگیر فابریک استفاده نمیکنم لای دری ها هم سالمه برای کاپوت جلو کار نمیکنه چشمک نمیزنه ثابت روشنه. برا دزدگیر که نصبه یه سوییچ لای دری جدا استفاده شده که کار نمیکنه .لای دری فابریک رو که رو قفل کاپوت هست امتحان نکردم
تیبا خودرویی است که تلاش میکند ریو باشد
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ سمند Samand”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان