کیا سراتو TD - آپشن، سیستم صوتی و تیونینگ

تصویر مباحث مربوط به اتومبيل هاي KIA

مدیر انجمن: amirata71

قوانین انجمن
1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.
نمایه کاربر
amir-sharafbafi
شروع حركت
نوع خودرو: سورنتو جی تی لاین

Re: کیا سراتو TD - آپشن، سیستم صوتی و تیونینگ

پست توسط amir-sharafbafi » 06 می 2018, 02:11

farzadba نوشته شده:
18 مارس 2018, 18:54
farzadba نوشته شده:
10 فوریه 2018, 22:06
دوستان‌گرامی. من یه سراتوی ۲۰۱۳ اطلس خودرویی خریدم. می خوام یه سیستم مالتی مدیا شامل نویگیشن و تلفن و دی وی دی و فلاش و غیره روش نصب کنم. اگه راهنمایی ام کنید ممنون می شم
با سلام. اگر دوستان گرامی راهنمایی بفرمایند ممنون می شم. چه دی وی دی فابریکی خریداری کنیم؟
با سلام الان هدیونیت های اندرویدی بیشترین خواهان رو بین خریداران دارند. من بررسی کردم بهترینشون smart car هست ... تقریبا با سیستم های گوشی های پرچمدار یکی هست . وینکا ویندوزی هاش خوب هستند به قول یکی از همکاران سابقم هنگی ندارند. در کل همه هدیونیت های افتر مارکت این قابلیت هایی که شما می خواهید رو دارند. از لحاظ سادگی ویندوز خیلی سر راست تر هست و از لحاظ کارایی شما در نظر بگیر که گوشی همراه دستت منتقل بشه به جلوی داشبور ماشینتون ... باز من نه ذی نفع هستم نه فروشنده ... فقط چون کنجکاو بودم تحقیق کرده بودم. باز هم کاملا سلیقه ای هست.
kiarash2270
نوع خودرو: مشخسراتو آپشنال

multi media

پست توسط kiarash2270 » 16 ژانویه 2020, 15:53

سلام دوستان بنده سراتو آپشنال سایپا دارم و مولتی مدیا که اسمش روی بلوتوث TD هست همونایی که دیسک نمیخوره و رم نمیخوره .
مشکل بنده این هست که میخواستم نرم افزارش رو آپدیت کنم ولی نمیدونم چه باید کرد . کلی سرچ کردم چیزی نیافتم.
مشکل بعدی اینه که تو قسمت carlink نمی تونم اصلا به گوشی وصل بشم . چندتا اپ هم گرفتم ولی نشد .
آیا اصلا میشه دستی آپدیت کرد ؟ یا لاین های برنامشو دستی تغییر بدیم ؟ ممنون
ارسال پست

بازگشت به “کلوپ کیا KIA”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان